Viestura aleja 5, Pārogre

Pārdod māju Pārogrē. 

Nekustamais īpašums sastāv no zemes gabala 872 m2 platībā, ģimenes mājas ar kopējo platību 106 m2, lielas palīgēkas ar garāžu 39 m2, un siltumnīcas 17,2 m2.

Mājas pirmajā stāvā ir gaitenis ar iebūvētu skapi, liela, ar ēdamistabu apvienota viesistaba, kurai ir izeja uz verandu, ērta virtuve ar plīti un krāsni, vannas istaba, saimniecības telpas ar apkures sistēmu un ar izeju uz garāžu un palīgtelpu.

Mājas otrajā stāvā ir 3 atsevišķas guļamistabas, neliela halle un vannas istaba. 

Mājai jauni pakešu logi, jaunas virtuves mēbeles ar iebūvējamo tehniku. Ēka ir energoefektīva. Centrālā gāzes apkure,  ūdens tiek ņemts no dziļurbuma. 

Garāža ir siltināta. Apjomīgo saimniecības ēku var izmantot dažāda veida saimnieciskām darbībām. Dārzā ir augļu koki un krūmi. 

Māja atrodas pie asfaltētas ielas (Viestura alejas), starp teikām apvīto Ķentes pilskalnu un romantisko Špakovska parku, mierīgā privātmāju rajonā. Mazāk kā 10 min gājiena attālumā ir sabiedriskā transporta pieturas un veikals “Aibe”, nepilnu 5 minušu gailēnā attālumā ir Pārogres dzelzceļa stacija, nepilnu 1 km attālumā Ogres bāka un Ogres estrāde, pilsētas centrs – 1.5 km attālumā. Nepilnu 10 minūšu brauciena attālumā dažāda veida veikali, izglītības iestādes, kafejnīcas un restorāni, utt.

Īpašums ideāli piemērots ģimenei, kuri vēlas dzīvot mājā ārpus pilsētas. Ja jūs meklējat māju par pieņemamu cenu, tad šis nekustamais īpašums ir laba izvēle. Nekautrējaties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 106 m²
Zemes platība 872 m²
Stāvs 2/2
Īpašuma ID M-31
150 000 €
1 415 €/m²

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu