Tiek pārdotas lauku mājas. Nekustamais īpašums sastāv no mājas ar kopējo platību 82,2 m2, zemes - 7 000 m2 un klēts ar šķūni - 90,4 m2. Saskaņā ar Valsts zemes dienesta kadastra datiem uz īpašuma vēl ir pagrabs, pirts un kūts, taču realitātē no šīm ēkām ir palikuši tikai laukakmeņu pamati.

Mājā ir 4 istabas, neliela veranda ar izeju uz dārzu. Ūdens tiek ņemts no dziļurbuma. Siltajam ūdenim ir elektriskais boileris. Mājā ir malkas apkure. WC ir apvienota ar vannas istabu. Telpās ir koka grīdas. Mājā iespējams uzreiz sākt dzīvot.

Piekļūšana īpašumam ir no pašvaldības ceļa, šķērsojot lauksaimniecības zemi (pļavu) pa servitūtu ceļu, kas ir 200 m garš. Šķērsojamās zemes vienības kadastra apzīmējums ir 42660060041, īpašuma nosaukums Akseles. Ceļa servitūta tiesības ir nostiprinātas šķērsojamā īpašuma Mores pagasta zemesgrāmatas nodalījumā Nr. 125. Līdz reģionālajam Latvijas autoceļam P3 autoceļš Garkalne—Alauksts ir 1,7 km pa pašvaldības ceļu, kura kvalitāte uzskatāma par apmierinošu. Tuvākās apdzīvotās vietas ir Nītaures ciems – 8 km un Mālpils – 14 km. Sigulda ir 34 km attālumā.

Apkārtējās lauksaimniecības zemes netiek izmantotas graudkopībai, tajās atrodas ilggadīgie zālāji, kurus nedrīkst uzart. Tas nozīmē apkārtējā vide ir pasargāta no potenciāli kaitīgajām ķīmikālijām. 

Īpašums ideāli piemērots cilvēkiem, kuri vēlas tikt prom no pilsētas  vai vienkārši dzīvot tīrā vidē. Ja jūs meklējat klusu vietu laukos vai vienkārši lētas mājas, šis nekustamais īpašums ir laba izvēle. Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati! 

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 82.2 m²
Zemes platība 7000 m²
Īpašuma ID M-5
55 000 €
669 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu