Pārdod māju Zvejniekciemā

Pārdod jaunbūvi ar zemi Zvejniekciemā.

Māja atrodas klusā vietā, 800 m attālumā no jūras. Mājā ir ievilkta elektrība, ir savs ūdens (dziļurbums), kanalizācijas tvertnes. Kvalitatīvs jumta segums. Saimniecības telpā ir uzstādīts ļoti labs somu apkures katls JASPI-TUPLA cietam kurināmajam, degvielai, gāzei un elektrībai. Garāžā ir vietas divām automašīnām. 

Īpašumā esošā zeme 1 330 m2 platībā ir sakopta – atbrīvota no kokiem, celmiem, saknēm. Uz zemes sētas stūrī ir atstāti daži bērzi savu ideju īstenošanai - ierīkot blakus lapeni, atpūtas zonu, dekorācijas ziedu dobes u.c.

Pašlaik daļa no mājas pirmā stāva ir apdzīvojama – 2 lielas istabas, vannas istaba ar dušu, atsevišķi nodalīta tualete no vannas istabas, 1 saimniecības telpa. Nepabeigtā zona sastāv no saimniecības telpas, kurā atrodas apkures katls, 2. stāvā ir 1 telpa, kas bija plānota kā vēl viens sanitārais mezgls, 2 telpas nodalītas ar starpsienu, pārējā 2. stāva daļa apmēram 20 m2  var ierīkot pēc saviem ieskatiem – 1 liela telpa, 2 mazākas dzīvojamās telpas vai citiem nolūkiem.

Īpašums atrodas 10 minūšu gājienā līdz jūrai pa ierīkotu dabas taku. 1 km attālumā atrodas vasaras kafejnīca “Aizvējā”, autobusa pieturvieta 500 m, tuvākie pārtikas veikali MEGO un Elvi aptuveni 2 km. Attālums līdz Saulkrastiem ir 7 km. 

Papildus īpašumam ir iespēja iegādāties blakus esošo zemi 1 230 m2 platībā par atsevišķu cenu.

Īpašums ir ideāli piemērots ģimenēm ar bērniem un cilvēkiem, kuri vēlās veikt mājas apdari pēc savām vēlmēm. Droši zvaniet, lai varam vienoties par īpašuma apskates laiku!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Telpu platība 211.1 m²
Zemes platība 1330 m²
Īpašuma ID M-49
120 000 €
568 €/m²

Atbildīgais aģents

Oļegs Gluhaņuks

+371 2557 7678

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu