Pārdod māju pie Siguldas

Klients vēlas pārdot nekustamo īpašumu, kas atrodas starp Siguldu un Cēsīm. 

Nekustamā īpašuma sastāvā ir 2 zemes vienības ar kopējo platību 6.88 ha, 2 mājas un 3 dīķi. Īpašums atrodas gleznainā kalna nogāzē. Tā teritorijā ir ierīkoti bruģēti celiņi, augļu dārzs un būves dzīvnieku turēšanai. 

Abu māju kopējā dzīvojamā platība ir 775 m2

Pirmā māja ar kopējo platību 370 m2 ir uzbūvēta 4 līmeņos. 3 stāvos ir ierīkotas dzīvojamās telpas viesistabām, guļamistabām, ēdamistabu, virtuvi, vannas istabām, kamīniem un daudz ko citu. Cokola stāvā ir saimniecības un atpūtas telpas, t.sk., biljarda istaba, pirts, baseins, WC un duša, virtuves zona, telpa dažādu mājsaimniecības pārtikas produktu pagatavošanai un uzglabāšanai.  

Otrās mājas kopējā platība ir 645 m2, bet dzīvojamā platība - 365 m2. Mājā ir 6 guļamistabas, 4 plašām dzīvojamās istabas zonām, virtuve un 3 vannas istabas. Ēkas pirmajā stāvā un pagrabstāvā ir ierīkotas telpas saimniecības un tehniskās telpas, kurās ir garāža 4 automašīnām vai citai tehnikai, apkures sistēma, kas dod siltumu abām divām mājām, ūdensapgādes sistēma, rezerves ģenerators un viss cits, kas var būt nepieciešams šādam īpašumam. 

Visa teritorija iežogota. Īpašumā ir 3 dažādas iebrauktuves, kas aprīkotas ar automātiskajiem vārtiem.

Īpašums tiek pārdots kopā ar visām mēbelēm, iekārtām un tehniku. 

Attālums līdz Siguldai, kur ir veikali, pakalpojumu sniegšanas vietas, izglītības un cits ikdienas dzīvei nepieciešamās lietas, ir 10 km, bet līdz Cēsīm – 25. Līdz A2 autoceļam Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža ir nepilni 5 km, pa kuru līdz Rīgas centram ir 65 km. 

Nav iespējams visu izstāstīt un parādīt, šis īpašums ir vienkārši jāredz! Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 10
Telpu platība 1015 m²
Zemes platība 68800 m²
Īpašuma ID M-45
550 000 €
542 €/m²

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu