Pārdod mājas īpašumu, kas atrodas burvīgā vietā blakus Daugavai pie Lindes muižas parka Birzgales pagastā, Ogres novadā. Šajā skaistajā un ainaviski sakoptajā īpašumā, kas ir apjozts ar burvīgu bērzu birzi, ir pieejams komfortu un mieru piedāvājošs dzīvesveids. Nekustamais īpašums sastāv no 2 hektāru lielas zemes gabala un divstāvu mājas ar kopējo platību 186 m2. Pie mājas ir pirts un divi dīķi.

Šī māja ir celta 1994. gadā ar ļoti lielu mīlestību, tāpēc ir saglabājusi savu siltumu un mājīgumu. Pirmajā stāvā atrodas ieejas telpa ar kāpnēm uz otro stāvu, liela viesistaba ar stilīgu franču kamīnu un modernu virtuvi, kas apvienota ar ēdamistabu. Virtuvē ir arī igauņu krāsns, kas nodrošina mājas apkuri caur radiatoriem. Otrajā stāvā ir plaša priekštelpa un divas mājīgas guļamistabas, kā arī kāpnes uz plašiem bēniņiem. Mājā ir arī pagrabs un garāža, kas nodrošina pietiekamu vietu uzglabāšanai un automašīnas novietošanai.

Ūdens mājai tiek piegādāts no dziļurbuma, kas atrodas 32 metru dziļumā, savukārt kanalizācija ir vietējā, izmantojot divas akas. Šis īpašums sniedz iespēju baudīt dabas klusumu un skaistumu, vienlaikus būdams ērti pieejams no Ogres un tās apkārtnes.

Īpašums atrodas 700 m no sabiedriskā transporta un 900 m no Daugavas. Pie zemes pieved labas kvalitātes ceļš ar grants segumu. Līdz labas kvalitātes ceļam Rīgas HES – Jaunjelgava 1.3 km.

Ja jūs meklējat mājīgu un skaistu vietu vai vienkārši brīvdienu mājas, lai radītu siltu mājas sajūtu un baudītu mieru, šis īpašums ir perfekta izvēle.  Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu apskati! Šādi nekustamie īpašumi piedāvājumā negadās bieži!

Karte

Rezervēts
Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 186 m²
Zemes platība 20000 m²
Īpašuma ID M-16
100 000 €
149 000 €
538 €/m²

Atbildīgais aģents

Biruta Muiža

+371 2945 1111

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu