Pārdod māju Tukumā

Pārdod māju ainaviski skaistā vietā Tukumā, Veļķos pie Tukuma pilskalna. 

Māja būvēta 1986.gadā ar betona pamatiem un ķieģeļu ārsienām. Tai ir gan pagrabs, gan bēniņi, gan garāža. Mājā ir iesākts kapitālais remonts, nomainīti un ielikti plastikāta logi. Patreiz māja tiek apsildīta ar granulu katlu, bet virtuvē ir arī ar malku kurināma plīts un mūrītis. Ūdens un kanalizācija ir pilsētas, bet dārzā ir arī aka. Mājā ir kombinētais ūdens sildītājs, kas darbojas gan no apkures katla, gan no elektrības.

Pirmajā stāvā ir liela virtuve, viesistaba un veranda. Mājas otrajā stāvā trīs guļamistabas un neliela halle.

Pie mājas ir liels zemes gabals ar skatu uz dīķi, kurā var peldēties un makšķerēt. Zeme ir izveidota terašu veidā, un pati māja atrodas kalniņā. Pēc vajadzības uz zemes gabala var uzbūvēt otru māju, pirti vai citu būvi. Ir pamati arī siltumnīcai. Īpašuma zemes platība 2 107 m2, mājas kopējā platība ir 243 m2.

Veļķi ir privātmāju rajons Tukumā. Līdz pilsētas centram ir 5 minūtes ar auto vai 20 minūšu gājiens ar kājām. 400 m attālumā no mājas atrodas divi vietējie veikaliņi, līdz lielveikaliem ir aptuveni 1.5 km. Tukumā ir trīs skolas, visas 2 km attālumā no mājas, bērnudārzs 800 m. Līdz jūrai tikai 18 km.

Īpašums ir piemērots lielai ģimenei kā arī  cilvēkiem, kam patīk iekopt dārzu un dzīvot sakoptā, ainaviski skaistā vietā blakus teiku apvītam pilskalnam. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai arī vienotos par nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Māja
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 5
Telpu platība 243 m²
Zemes platība 2107 m²
Īpašuma ID M-47
160 000 €
658 €/m²

Atbildīgais aģents

Biruta Muiža

+371 2945 1111

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu