Mālkalnes prospekts 37, Ogre. Nav pieejams!

Izīrē dzīvokli Ogrē ielas mājā, vienistabas dzīvoklis, platība 28,5 kvadrātmetri. Dzīvoklis atrodas piecu stāvu mājas 1. stāvā. Dzīvoklī ir veikta pārbūve un faktiski tas ir studio tipa dzīvoklis. Dzīvoklis tiek izīrēts ar mēbelēm – gulta, galds, kumode. Dušas kabīne ir kabīne ir kopā ar WC, virtuvē ir elektriskā plīts, tvaika nosūcējs, izlietne un ledusskapis. Mājai ir pilsētas komunikācijas - ūdens un apkure. Dzīvoklis ir silts un saulains pat ziemas laikā, jo logi ir uz pagalmu dienvidu pusē. Komunālie maksājumi ir nelieli – vasarā tie ir aptuveni 50 EUR mēnesī, ziemā – vidēji 120 EUR. Dzīvokļa logiem ir drošības slēdži. Mājas ārdurvīm ir kodu atslēga. 

Māja atrodas ļoti ērtā vietā, pilsētas centrs ir ar veikaliem, kafejnīcām un pakalpojumu vietām ir sasniedzams nepilnās 5 minūtēs ejot ar kājām. Tirdzniecības centrs “Ogres Prestižs”, kurā ir pārtikas veikals “Top” atrodas 450 m attālumā, “Elvi” ir 500 m tālu. Apkārtnē ir skolas, bērnudārzi, Ogres tehnikums.

Starppilsētu autobusa Rīga - Ogre pietura 250 m attālumā, vietējo satiksmes autobusu pieturas ir 3 minūšu gājiena attālumā. Ogres dzelzs ceļa ir 15 minūšu gājiena attālumā. Ja Jums ir auto, tad to var novietot pretī mājai stāvlaukumā. 

Pretī mājai atrodas Zilo kalnu takas, kurās var vienkārši pastaigāties vai veikt citas fiziskās aktivitātes ziemā un vasarā. Ledus halle ir 400 m attālumā. 

Mājas apsaimnietājs “Ogres namsaimnieks”.

Ja meklējat dzīvokli Ogrē labā atrašanās vietā, kas piedāvā zaļu teritoriju, ērtu transporta pieejamību, šis vienistabas dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Izīrēts
Piecu stāvu māja ar zaļiem balkoniem atrodas pie asfaltētas ielas un gar to iet bruģēta ietve
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Izīrē
Istabu skaits 1
Telpu platība 28.5 m²
Stāvs 1/5
Īpašuma ID DZ-1
190 €
7 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu