Klusā iela 9, Rīga

Pārdod dzīvokli Rīgā, ielas mājā, 2 istabas - viesistaba, kas apvienota ar virtuvi, un izolēta guļamistaba, platība 59 kvadrātmetri. Dzīvoklis ir piecstāvu mājas pēdējā stāvā. Dabīgais koka grīdu segums viesistabā un flīzes virtuves zonā. Dzīvokļa logi iziet uz abām mājas pusēm. Vannas istaba ir kopā ar WC. Mājai ir veikta kompleksā renovācija. Ieeja mājā no pagalma puses, slēdzama kāpņu telpa, kas nodrošina tajā tīrību un kārtību.

Mājai ir ļoti ērta atrašanās vieta, pilsētas centrs ir sasniedzams nepilnās 10 minūtēs gan ar sabiedrisko, gan ar privāto transportu. Sabiedriskais transports ir gandrīz vai pie mājas durvīm – autobusa pietura ir tieši pie mājas, tramvaja pietura ir 200 m attālumā. Dzelzs ceļa stacija “Brasa”, kura atrodas maršrutā Rīga – Saulkrasti, ir 350 m tālu. Iespējams, tieši vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 2 pieturas, kuras vilciens veic 10 minūtēs un tas izmaksā 90 centus. Vilciens kursē vidēji 2 reizes stundā. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies.

Ja Jums ir auto, tad to var ērti bez maksas novietot pretī mājai esošajā Klijānu ielā. Tāpat  apkārtnē ir vēl vairākas vietas, kur iespējams novietot automašīnu stāvēšanai. 

Pretī mājai atrodas plaša pilsētas zaļā zona, kultūrvēsturiskais parks, kurā var baudīt mieru un pastaigas. Tāpat ir ērta un ātra iespēja nokļūt līdz Mežaparkam.

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš Maxima X” atrodas 250 m attālumā, “Rimi Hypermarket”  – 800 m attālumā.

Ja meklējat dzīvokli Rīgā labā atrašanās vietā, kas piedāvā zaļu teritoriju, ērtu transporta pieejamību, vai meklējat iespēju ieguldīt nekustamajos īpašumos, šis 2 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 59 m²
Stāvs 5/5
Īpašuma ID DZ-4
84 000 €
94 000 €
1 424 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu