Brīvības iela 168a, Rīga

Izīrē dzīvokli Rīgas centrā, mājā uz Brīvības ielas. Dzīvoklis atrodas starp Tallinas un Pērnavas ielām.

Dzīvoklī ir 2 istabas ar kopējo platību 76 m2. Dzīvoklis ir gaišs, silts un komfortabls. Viesistabas logi ieiet uz Cēsu ielas sākumu, bet no guļamistabas uz apzaļumotu pagalmu, kas ir svarīgi pilnvērtīgam naktsmieram. Dzīvoklis ir aprīkots ar ērtu un plašu garderobi, kas palīdzēs mājoklī uzturēt kārtību, kā arī ar labiekārtotu lodžiju rīta kafijai vai vakara vīnam.

Dzīvokļa viesistaba daļēji ir apvienota ar virtuvi, kurā ir kvalitatīvas mēbeles un augstvērtīga santehnika. Virtuves izveidē savu dalību ņēmis dizaineris. Guļamistabā iebūvēts skapis. Gulta ar labas kvalitātes matraci ļaus izbaudīt atpūtu un miega stundas. Plaša vannasistaba ar vannu, kas ir apvienota ar WC, kurā ir iebūvēta augstvērtīga Itāļu santehnika.

Mājas kāpņu telpa ir tīra, akurāta un slēdzama ar kodu atslēgu,nesen tika veikts kosmētiskais remonts. Mājā ir lifts. Klusi kaimiņi. Mašīnu ir iespējams arī novietot mājas pagalmā, taču vieta nav garantēta.

Pilsētas sabiedriskā transporta pieturas ir tiešā mājas tuvumā. Veikali, skolas, bērnudārzi, vairākas sporta halles ir 5 minūšu gājiena attālumā.

Komunālie maksājumi ir aptuveni 100 EUR vasarā un vidēji 280 EUR ziemas mēnešos.

Dzīvoklis gatavs īrniekiem un gaida tos, kuri spēj novērtēt komfortu, apvienotu ar augstu kvalitāti. Šādi dzīvokļi Rīgā ir retums! Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarunātu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Izīrēts
Dzīvokļa dzelzs durvis ir ar koka virsmas imitāciju
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Izīrē
Istabu skaits 2
Telpu platība 76 m²
Stāvs 4/7
Īpašuma ID DZ-22
460 €
6 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu