Sporta iela 7, Rīga

Riga Brokers klients piedāvā pārdot dzīvokli. 

Kompakts studijas tipa 2 istabu dzīvoklis ar kopējo platību 52 m2, atrodas 3 stāvu pirmskara mājas pirmajā stāvā. Mājā kopā ir tikai 11 dzīvokļi. Dzīvoklis atrodas vienā no prestižākajiem un pieprasītākajiem Rīgas rajoniem – Skanstē, Sporta ielā 7 - "Skonto" stadiona un Olimpiskā sporta centra apkaimē. Neskatoties uz to, ka māja ir pilsētas centrā, tās atrašanās vieta ir uz salīdzinoši klusās un mierīgās Sporta ielas.

Iegādājoties dzīvokli, papildus tiek nodrošināta plaša iekšpagalma teritorija 1060 m2 - privātajām stāvvietām slēgtā pagalmā ar automātiskajiem vārtiem, kā arī privāta saimniecības/noliktavas telpa. Tāpat ir pieejamas plašas koplietošanas telpas 120 m2 platībā, kas izbūvētās bēniņos ar balkonu. Tās var izmantot atpūtai, sporta aktivitātēm vai var baudīt saulrietu, raugoties uz Rīgas centra namu jumtiem. Mājas zeme ir kopīpašumā.

Piedāvātais īpašums ir ar mūsdienīgu interjeru un pilnībā pabeigtu kvalitatīvu iekšējo apdari. Dzīvoklis ir mēbelēts un ar visu nepieciešamo sadzīves un elektrotehniku (ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, cepeškrāsns, veļas mazgātājs, žāvētājs, ūdens filtri, utt. ). Kāpņu telpa ir tīra un ar slēdzama koda atslēgu. Ēku apsaimnieko Dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība.

Tāpat šī vieta ir ideāla, ja izvēlaties dzīvot pilsētas modernajā centrā, kas šobrīd ātri un aktīvi attīstās, kurā ir lieliska infrastruktūra ar izglītības (bērnudārziem, skolām), veselības iestādēm, stadioniem, sporta kompleksiem, tirdzniecības centriem, restorāniem un izklaides kompleksiem. Blakus pieejami dažādi pilsētas sabiedriskā transporta veidi.

Ja meklējat jauku, dzīvokli Rīgā, labā atrašanās vietā, tad šis 2 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 52 m²
Zemes platība 1060 m²
Stāvs 1/3
Īpašuma ID DZ-35
119 000 €
2 288 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu