Pārdod dzīvokli Silciema ielā, Rīgā

Klients vēlas pārdot dzīvokli Rīgā, Juglā.

Dzīvoklis atrodas Hruščova laika mājā, kurām ir raksturīga laba siltumizolācija, iespējams dzīvokli arī pārprojektēt.

Silts un saulains divistabu dzīvoklis atrodas 5 stāvu mājas pirmajā stāvā. Dzīvoklis ir aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku un santehniku. Mājas ieejas durvis ir aprīkotas ar koda atslēgu. Zemi komunālie maksājumi. Bezmaksas autostāvvieta mājas pagalmā.

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Mego” ir 250 m attālumā. Veikals ir “Rimi Supermarket”, kurš atrodas Juglas tirdzniecības centrā un līdz kuram ir 600 m. Turpat atrodas arī sporta klubs “Lemon Gym”, saimniecības preču veikali un pakalpojumu sniegšanas vietas. Tuvākā sabiedriskā transporta pietura ir 200 m attālumā no mājas. Tramvaja, kas ir ērtākās sabiedriskā transporta veids pilsētas centra sasniegšanai, pietura ir 650 m tālu.  Tirdzniecības un izklaides centru “Alfa” var sasniegt 20 minūtēs ar sabiedrisko transportu. Apkārtne ir arī vairākas skolas un bērnudārzi.

Tikai 15 minūšu gājienā atrodas Strazdmuižas parks. Ja dosieties mazliet garākā pastaigā gar Juglas ezeru - nonāksiet Kēgermuižas parkā. Netālu ir arī Juglas promenāde un Juglas kanāls ar teicamām atpūtas vietām gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Ja meklējat kvalitatīvu un siltu divistabu dzīvokli Rīgā – klusā un zaļā rajonā, ar ērtu transporta pieejamību, tad šis dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai, lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Nav aktīvs
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 44 m²
Stāvs 1/5
Īpašuma ID DZ-45
50 000 €
1 136 €/m²

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu