Izīrē dzīvokli Akas iela 8, Rīga

Izīrē dzīvokli Rīgā. 

Klients piedāvā izīrēt PREMIUM klases pilnībā mēbelētu dzīvokli:

  • Premium klases remonts ar pilnu apdari
  • Kvalitatīvas, iebūvētas mēbeles un santehnika
  • Iebūvēta virtuve un sadzīves tehnika

Vienas guļamistabas dzīvoklis ir 75 m2 plašs, un tas atrodas kapitāli renovētas pirmskara laika mājas 2. stāvā. Dzīvoklis sastāv no viesistabas, kas apvienota ar virtuves zonu, guļamistabas - ar garderobi un vannas istabu, koridora un otras vannas istabas.

Dzīvoklī ir parketa un itāļu flīžu grīdas, augstvērtīga itāļu santehnika un "Mieles" sadzīves tehnika. Koridorā un guļamistabā ir kvalitatīvi iebūvēti sienas skapji.

Dzīvoklis atrodas mājā, kas pazīstama kā Ķempeļa nams. Šī ēka ir veiksmīgs senas būves modernizācijas piemērs. Ēku komplekss tika uzbūvēts 1909. gadā Rīgas centrā, Akas un Ģertrūdes ielu krustojumā pēc slavenā Latvijas arhitekta Eižena Laubes projekta. Šī māja kļuva par vienu no atpazīstamākajām un izsmalcinātākajām ēkām Latvijas galvaspilsētā. Māja ir būvēta nacionālā romantisma stilā, ir iekļauta arhitektūras pieminekļu sarakstā un atrodas UNESCO aizsardzībā. Kapitālā rekonstrukcija tika pabeigta 2013. gada septembrī, kas pārveidoja Ķempeļa namu par modernu biroju-dzīvojamo kompleksu. Arhitektiem un celtniekiem izdevās saglabāt ēkas unikālo izskatu, pievienojot tai mūsdienīgu funkcionalitāti un komfortu.

Apkārtējā vide: netālu veikali un kafejnīcas, laba sabiedriskā transporta satiksme. 

Iespējama papildus pazemes autostāvvietas noma.

Negaidiet un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Izīrē
Istabu skaits 2
Telpu platība 75 m²
Stāvs 2/5
Īpašuma ID DZ-51
930 €
12 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu