Pārdod dzīvokli Rīgā, Ģenerāļa Radziņa krastmalā

Pārdod dzīvokli, ko saukt par mājām ar nākotni! 

Dzīvoklis atrodas Rīgas centrā, Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29. Māja renovēta 2018.gadā. Dzīvoklis ir 6 stāvu ēkas 5. stāvā. No dzīvokļa vienīgais skats uz Daugavu, dzīvoklī ekskluzīvi no viena guļamistabas loga var sagaidīt saullēktu un no otra pavadīt sauli, vērojot saulrietu. Skats no visiem dzīvokļa  logiem paveras uz Daugavu un krastmalu.  Ņemot vērā logu kvalitāti, skaņas izolāciju, dzīve būs klusa cik vēlēsieties, trokšņi netraucēs. 

Dzīvokļa plānojums:

  • istabas - divas izolētas guļamistabas (14.7 un 16 m2), plaša viesistaba caurstaigājama (22 m2)
  • virtuve un koridors (kopā 17.7 m2)
  • apvienota vannas istaba (WC, Duša, 2.2 m2)

Dzīvoklī ir oriģinālās dēļu grīdas, renovēti Ulmaņa laiku čuguna radiatori un dizainā izcelti ķieģeļu atsegumi.

Mājai ir individuāla siltumapgāde (gāzes apkures katls), dzīvokļos ir uzstādīti alokatori (termo regulatori), siltuma skaitītāji, maksā cik patērēji! Karstais ūdens nodrošināts caur individuālo sistēmu. Ieeja mājā no sētas puses. Trepju telpa ir slēdzama ar kodu atslēgu, tā tiek uzkopta un tur iespējams turēt velosipēdus vai bērnu ratiņus. Mājās renovācijas laikā ir ielikti jauni stāvvadi un uzlikts jauns, kvalitatīvs jumta segums. Komunālie maksājumi par apkuri ziemā nepārsniedz 150 EUR.

Dzīvoklis tiem kuri ir aktīvi gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē! Vēlies sportot Daugavas krastā, dzīvot centrā, izmantot vislabāko infrastruktūru (sabiedriskais transports, medicīnas iestādes, tirdzniecības centri, kultūras iestādes, Vecrīga) – sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai arī vienotos par nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 72.6 m²
Stāvs 5/6
149 000 €
2 052 €/m²

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu