Pārdod dzīvokli Čiekurkalnā

Pārdod plašu trīs istabu dzīvokli ar lielisku plānojumu Rīgā, Čiekurkalna 4. šķērslīnijā 15. 

73 m2 lielais dzīvoklis ir ērts, gaišs un plašs. Dzīvoklim ir trīs atsevišķas istabas (18, 12 un 10 m2), virtuve, vannas istaba, tualete, iestiklota lodžija, ērts koridors ar iebūvētu skapi un neliela telpa mantu glabāšanai. 

Dzīvoklis atrodas septiņu stāvu mājas 2.stāvā. Dzīvoklim dažus gadus atpakaļ ir veikts kvalitatīvs remonts - jauni logi, elegantas koka durvis, nomainīta elektroinstalācija, ir mainītas caurules un radiatori. Jaunajam īpašniekam paliek iebūvētā virtuves iekārta un iebūvētie skapji.  

Dzīvokļa logi vērsti uz abām mājas pusēm, paveras skats uz apzaļumoto pagalmu un bērnu laukumu. Māja ir tīra, tājā ir lifts, ieejas durvīm elektroniskā slēdzene un domofons. Ir visas pilsētas komunikācijas, gāze. Mājas apsaimniekotājs ir SIA TRIZ. Zemi komunālie maksājumi. Mājā ir klusi un mierīgi kaimiņi. Pagalmā abās mājas pusēs vienmēr ir vieta 2 automašīnām ar iedzīvotāju caurlaidi. Dzīvoklim nav parādu un apgrūtinājumu.

Pie mājas ir labiekārtots bērnu laukumiņš, apkārtnē ir skola un vairākas pirmsskolas izglītības iestādes. Blakus atrodas Maxima X, Mego, 5 minūšu gājiena attālumā Maxima XX.

Ja meklējat kvalitatīvu dzīvokli Rīgā labā atrašanās vietā ar ērtu transporta pieejamību, tad šis trīs istabu dzīvoklis ir teicama izvēle. Droši zvaniet jebkurā laikā, lai vienotos par Jums ērtiem nekustamā īpašuma apskates laikiem!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 73 m²
Stāvs 2/7
Īpašuma ID DZ-89
80 000 €
1 096 €/m²

Atbildīgais aģents

Aija Mētra

+371 2028 2549

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu