Anniņmuižas iela 2, Rīga

Pārdod dzīvokli Rīgā, Zolitūdē, Anniņmuižas iela 2, 104. sērijas mājā.
 
104. sērijas mājas ir būvētas no paneļiem – ārsienas no lentveida gāzbetona paneļiem, bet iekšējās nesošās sienas veidotas no dzelzsbetona paneļiem. 104. sērijas māju dzīvokļiem ir ērts plānojums — guļamistabām blakus ir sanitārie mezgli, bet viesistabai blakus atrodas virtuve. Dzīvokļiem ir lielas lodžijas, ko iespējams pārveidot par verandām.

Dzīvoklis atrodas 16 stāvu mājas sešpadsmitajā stāvā. Mājas kāpņu telpa ir slēdzama ar kodu. Ir 2 lifti – kravas un pasažieru. Zeme zem mājas ir īpašumā. Ēka nodota ekspluatācijā. Pie mājas apzaļumota teritorija. 

Dzīvoklis ir silts un saulains ar skaistu skatu no 16. stāva. Nesen dzīvoklī veikts remonts. Aprīkots ar visu nepieciešamo tehniku - veļas mašīna, mikroviļņu krāsnis, elektriskā plīts, ledusskapis. Tehnika nesen pirkta un ir labā stāvoklī.

Tuvākais pārtikas veikals ir “LIDL”, kas atrodas 400 m attāluma. Mazais pārtikas veikaliņš “Maxima X” ir 450 m no mājas. Iepirkšanās centrs “IXO” ir 750 m tālu. 

500 m rādiusā ap māju ir vairākas pirmsskolas izglītības iestādes, Zolitūdes ģimnāzija ir 300 m attālumā. 

Līdz sabiedriskā transporta pieturai ir 200 m, Zolitūdes dzelzceļa stacija atrodas 10 minūšu gājiena attālumā. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 3 pieturas, kuras vilciens veic 12 minūtēs un tas izmaksā 90 centus. Vilciens kursē vidēji 4 reizes stundā. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies. 

Laba apkārtnes infrastruktūra. Pie mājas bez maksas iespējams novietot automašīnu. Blakus mājai ir maksas autostāvvietas. Līdz Rīgas centram 15 minūtes ar automašīnu, līdz Jūrmalai 20 minūtes. Ierīkoti veloceliņi.

Māju apkalpo Rīgas namu pārvaldnieks. Visa informācija par dzīvokli ir sakārtota un aktualizēta Valsts zemes dienesta kadastra informācijas sistēmā, kas pieejama elektroniskā veidā.

Ja meklējat jauku dzīvokli Rīgā, labā atrašanās vietā, tad šis 2 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Nav aktīvs
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 61 m²
Stāvs 16/16
Īpašuma ID DZ-30
76 000 €
1 246 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu