Pārdod dzīvokli Juglasciemā

Pārdod 3 istabu dzīvokli Juglasciema bulvārī, Brekšos.

Mājoklis ar 3 terasēm, kuras ir aprīkotas ar stikla aizvēja atveramu sienu. Dzīvoklim ir 2 guļamistabas un studio tipa istaba, kas ir apvienota ar gaišu virtuvi. Katrā istabā, kā arī priekštelpā ir iebūvēti skapji. Dzīvoklī tikko veikts remonts. 

Dzīvoklis atrodas 2 stāvu mājas 2.stāvā, kas nozīmē to, ka nebūs augstu jākāpj un vienlaicīgi tajā pašā laikā netraucēs kaimiņi no augšas, kas ir novērojams sērijveida projektu mājās un ne pārāk kvalitatīvos jaunajos projektos. Pie mājas ir automašīnas stāvvieta, kas ne vienmēr ir pieejama pilsētas centrā.

Dzīvokļa platība 92.3 m2. Lodžiju kopējā platība 18.7 m2. Apsildāms ar gāzes apkuri. Grīdu segums ir veidots no parketa dēļiem.

Kopā ar dzīvokli jaunajiem īpašniekiem pienākas zemesgabals pie mājas – 500  m2 platībā.

Māja ir aprīkota ar saules paneļiem pieslēguma jaudu līdz 10 KW, paneļu jauda 13.2 kW. Māja atrodas ar sētu norobežotā teritorijā  un automātiski attaisāmiem vārtiem. Pie mājas ir bruģēts laukums auto novietošanai. Ap māju ir izveidots zālājs, kā arī rotaļu laukums bērniem.

Ciemats atrodas pie Juglas upes. Ciematā ir asfaltētas un apgaismotas ielas. Lielākais pluss ir svaigs gaiss, neskarta daba un iespēja dzīvot harmoniskā vidē. Līdz Rīgas pilsētas centram ir 15 km. 

Izvēlies sev un saviem tuvajiem labāko nākotni Juglasciemā! Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 92.3 m²
Stāvs 2/2
Īpašuma ID DZ-64
188 000 €
2 037 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu