Pārdod dzīvokli Rīgā, klusajā Šampētera daļā - Zalves ielā, Staļina laika mūra mājā.

Dzīvokļi Staļina projekta mājās ir ļoti pieprasīti, jo mājas ir kvalitatīvi uzbūvētas. Kā pozitīvās īpašības var pieminēt augstos griestus un plašās istabas, kā arī labo siltumizolāciju un skaņas izolāciju. Tāpat dzīvokļos ir iespējams veikt pārbūvi. Dzīvokļu vidējās cenas Staļina laika mājās ir augstākas nekā sērijveida mājās. 

Dzīvoklis atrodas 3 stāvu mājas otrajā stāvā. Dzīvoklī tikko veikts kapitālais remonts, un neviens vēl nav dzīvojis. Dzīvoklis sastāv no viesistabas, kas apvienota ar virtuvi, guļamistabas un vannas istabas. Dzīvoklī saglabāta krāsns. Dzīvoklis ir jauks un kluss.

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Top” ir 200 m attālumā, nedaudz uz priekšu pa Zalves ielu. Iepirkšanās centrs “Spice” ir 1.6 km tālu. Turpat ir arī vairums pakalpojumu sniegšanas vietas.

Bērnu dārzs ir 200 metru attālumā, Āgenskalna sākumskola 2 km. Tuvumā vairākas privātās mācību un pirmsskolas izglītības iestādes.

Pie mājas bez maksas iespējams novietot automašīnu. Līdz pilsētas centram 10 minūtes ar automašīnu, līdz Jūrmalai 15 min.

Līdz autobusa pieturai ir 200 m, Zasulauka dzelzceļa stacija atrodas 1 km attālumā. Vilciena satiksme noteikti ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram sastrēgumstundās. Līdz centrālajai dzelzceļa stacijai ir tikai 2 pieturas, kuras vilciens veic 9 minūtēs un tas izmaksā 90 centus. Vilciens kursē vidēji 4 reizes stundā. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies. 

Ja meklējat jauku dzīvokli Rīgā, labā atrašanās vietā, tad šis 2 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 38 m²
Stāvs 2/3
Īpašuma ID DZ-32
60 000 €
1 579 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Latiša

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu