Rostokas iela 12, Rīga

Pārdod dzīvokli Rīgā, Zolitūdē, 119. sērijas mājā.

Vienistabas dzīvoklis ir sešu stāvu mājas 4.stāvā. Tas  sastāv no priekštelpas, istabas, virtuves, apvienotas WC un vannas istabas un siltinātas lodžijas. Dzīvoklis ir gaišs un plašs.

119.sērijas mājas ir populāras ar veiksmīgo plānojumu un plašajām telpām, kā arī iespēju veikt vērienīgu dzīvokļa pārbūvi, nebaidoties nojaukt starpsienas. Mājas plusi - ērts plānojums, plašas telpas un  iespējas pārbūvei. Mājā ir lifts un arī atkritumu vads.

Dzīvoklis ir pēc kvalitatīva kapitālā remonta - jauni logi, jaunas durvis, nomainīta elektroinstalācija, ieliktas jaunas caurules un radiatori. Dzīvoklī esošā tehnika arī ir jauna. Mēbeles ir ērtas un kvalitatīvas. Visi logi vērsti uz klusu un zaļu iekšpagalmu. Mājā ir tīra un ar elektronisko slēdzeni slēdzama kāpņu telpa. 

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Maxima X” atrodas 200 m attālumā no mājas, LIDL – 750 m attālumā. Iepirkšanās centrs “IXO centrs” ir 1.2 km tālu. Pakalpojumu sniegšanas vietas, aptieka, doktorāts un cita infrastruktūra 5 minūšu gājiena attālumā no mājas.

Mājas apkārtnē ir vairākas skola un pirmsskolas izglītības iestādes. Volvo ledus halle 850 m attālumā.

Līdz sabiedriskā transporta pieturai ir 350 m, Imantas dzelzceļa stacija atrodas 400 m attālumā. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 5 pieturas, kuras vilciens veic 15 minūtēs un tas izmaksā 90 centus. Vilciens kursē vidēji 4 reizes stundā. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies.  

Zemi komunālie maksājumi. Mājā ir klusi un mierīgi kaimiņi. Pagalmā vienmēr ir vieta automašīnai, kā arī apsargāta autostāvvieta pāris minūšu gājiena attālumā minūtēs. Ar automašīnu līdz Jūrmalai 15 minūtes, līdz Rīgai 10 minūtes.

Dzīvoklis tiek pārdots ar visām mēbelēm, kā arī tam nav parādu un apgrūtinājumu.  

Ja meklējat kvalitatīvu dzīvokli Rīgā labā atrašanās vietā ar ērtu transporta pieejamību, tad šis vienistabas dzīvoklis ir teicam izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Riga Brokers piedāvājumā vēl ir līdzīgi piedāvājumi šajā vietā.

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 1
Telpu platība 43 m²
Stāvs 4/6
Īpašuma ID DZ-44
65 950 €
1 534 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Ābola

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu