Pārdod dzīvokli Liepu aleja 1, Ķegums

Klients vēlas pārdod dzīvokli Ķegumā. 

Pārdod lētu vienistabas dzīvokli pirmskara mūra mājā, kura atrodas brīnišķīgā vietā – 50 m no Daugavas. Blakus atrodas Ķeguma parks ar Saules akmeni, 150 m attālumā ir Ķeguma pludmale. Vēl nedaudz tālāk ir WindBorn SUP dēļu noma, kur papildus pieejama vindsērfinga apmācība un Surf Cafe. 

Dzīvoklim ir nepieciešams kapitālais remonts. Daļēji tas jau tiek veikts. Dzīvoklis sastāv no istabas 9.3 m2, koplietošanas virtuves 6 m2 un WC. Mājā tiek plānots jumta remonts par uzkrājuma fonda līdzekļiem. Saskaņā ar Valsts zemes dienesta kadastra datiem māja ir nekustamais īpašums, kas pilnībā sadalīts dzīvokļu īpašumos. Mājā pavisam ir tikai 15 dzīvokļi, kas padara stipri vienkāršāku vienošanos par mājas apsaimniekošanas jautājumiem.

Tuvākais veikals  ELVI 200 m attālumā. Pie veikala ir autobusa pietura. Ķeguma dzelzceļa stacija atrodas 500 m attālumā.

Īpašums piemērots dzīvošanai vienam cilvēkam – pastāvīgi vai uz laiku, piemēram, darbadienās. Te var dzīvot cilvēki, kuriem ir nepieciešams mācīties vai strādāt Ogrē vai pat Rīgā. Ar vilcienu līdz Ogrei ir tikai 3 pieturas, brauciens aizņem tikai 12 minūtes un tas izmaksā 1 EUR. Galvenā dzīvokļa priekšrocība – tas ir lēts un pieejams. Šis vienkārši ir labs piedāvājums labā vietā, tikai par 10 000 EUR! Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 1
Telpu platība 15 m²
Stāvs 1/2
Īpašuma ID DZ-53
10 000 €
667 €/m²

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu