Pārdod dzīvokli Rīgā, Maskavas ielā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Maskavas ielā 

Divu līmeņu dzīvoklis atrodas mājā, kurā kopā ir tikai 3 dzīvokļi. Salīdzinot ar citām mājam, tas ir otrais un trešais stāvs. Savulaik tas ir veidots kā mākslinieku darbnīca. Griestu augstums ir 5 m, iespaidīga izmēra panorāmas logi. Dzīvoklī ir 3 istabas – katrā līmenī ir pa vienai izolēti guļamistabai un pirmajā līmenī 58 m2 liela dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuvi. Abos līmeņos ir vannas istabas – vienā WC, otrā WC un duša. Dzīvoklī ir visas pilsētas komunikācijas, kā arī savs autonoms gāzes apkures katls.

Mājā ir atsevišķa ieeja, kas tiek slēgta ar kodu atslēgu. 

Mājas apkārtnē ir attīstīta infrastruktūra, viss komfortablai dzīvei nepieciešamais – veikali, pakalpojumu centri, aptieka, skolas, sabiedriskais transports. Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Maxima X” ir 500 m attālumā, izklaides un atpūtas centrs “Akropole” ir 1.5 km tālu.  Tramvaja pietura ir 100 m attālumā uz Maskavas ielas, autobusa un trolejbusa satiksme ir Lomonosova ielā 200 m attālumā. 

Jaunajam īpašniekam ir plašas iespējas telpu pielietojumam, jo telpu ir statuss kā nedzīvojamais fonds, kuru iespējams mainīt.

Ja meklējat plašu dzīvokli Rīgā vai telpas studijai, labā atrašanās vietā, tad šis divu līmeņu 3 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 124.96 m²
Stāvs 2/3
Īpašuma ID DZ-56
111 000 €
113 000 €
888 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu