Pārdod dzīvokli Berģos, Lauvu ielā 22

Dzīvoklis jaunajā projektā. Mājā, kura ir nodota ekspluatācijā 2013. gadā. Divu stāvu  ēkā ir tikai 12 dzīvokļi un tā ir celta pēc individuāla projekta. Mājas pamati ir no  dzelzsbetona blokiem, ārsienas - keramzīta bloki, starpstāvu pārsegumi - dzelzsbetona paneļi, jumta segums - tērauda loksnes. Ārsienas siltinātas ar 100 mm biezu putu polistirola segumu. 

Māja atrodas privātmāju ciemata Buciņi teritorijā. Zeme zem  un ap māju (6 060 m2) ir īpašumā. Teritorija  ir iežogota un labiekārtota – bērnu rotaļu laukums un grilla vieta. Teritoriju aizņem  priežu mežs. Mājas priekšā plaša autostāvvieta, kur katram dzīvoklim ir paredzētas 2 autostāvvietas, kā arī stāvvietas viesu automašīnām.

Dzīvoklis sastāv no lielas dzīvojamās istabas (54.7 m2), kas ir apvienota ar virtuvi un ēdamzāli un no kuras ir izeja uz plašu terasi (14,9 m2), kā arī divām guļamistabām, vannas istaba ar dušas kabīni un vannu, atsevišķas WC un saimniecības telpas. Koridorā ir ietilpīgs sienas skapis. Plaši panorāmas logi. Dzīvoklī ir savs gāzes apkures katls. 

Nelieli komunālie maksājumi. Pārdošanas cenā ir iekļauta mantu glabātuve, kas atrodas mājas pagrabā.

Līdz Rīgas centram - 15 km. Tirdzniecības un izklaides centru “Alfa” var sasniegt 10 minūtēs ar automašīnu. Brīvības ielā ir izbūvēts velo celiņš, Juglas promenāde ir pavisam netālu, turpat ir arī pats ezers un Juglas kanāls ar teicamām atpūtas vietām gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

Šis 3 istabu dzīvoklis ir teicama izvēle cilvēkiem, kas vēlas baudīt mieru un klusumu. Nepieciešamības gadījumā palīdzēsim ar kredīta noformēšanu. Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati! 

 

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 117.6 m²
Stāvs 2/2
Īpašuma ID DZ-74
179 000 €
189 000 €
1 522 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu