Pārdod dzīvokli Rīgā, Biķernieku ielā 226

Pārdod lētu 2-istabu dzīvokli Juglā - Brekšos, Biķernieku ielā 226.

Dzīvoklis atrodas Brežņeva laika mājā, kuras ir ievērojami labākas par Hruščova laikā būvētajām mājām. Būtiskas atšķirības ir iekštelpu plānojumā. Dzīvokļiem šajās mājas ir uzlabots telpu plānojums, izolētas istabas, WC ir atdalīta no vannas istabas. Mājām ir laba skaņas izolācija, labāka siltuma noturība nekā Hruščova laika vai paneļu mājām, lielas palodzes. 

Dzīvoklis ir 5 stāvā. Tajā ir 2 gaišas, izolētas istabas, virtuve, vannas istaba, tualete, gaitenis un balkons. Dzīvoklis ir labi uzturēts, bet tam ir nepieciešams remonts. Dzīvoklis bez parādiem un apgrūtinājumiem.

Māju apsaimnieko Rīgas namu pārvaldnieks, zemi komunālie maksājumi. Mājai ir slēdzama kāpņu telpa. Pie mājas un pagalmā iespējama bezmaksas auto novietošana.

Māja atrodas tuvu sabiedriskā transporta pieturai. Līdz Rīgas centram 25 minūtes ar sabiedrisko transportu. Netālu atrodas Juglas ezers.

Ja meklējat lētu dzīvokli kvalitatīvā mājā, tad šis 2 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 46.4 m²
Stāvs 5/5
Īpašuma ID DZ-92
39 000 €
841 €/m²

Atbildīgais aģents

Aija Mētra

+371 2028 2549

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu