Birznieka - Upīša 23, Rīga

Pārdod dzīvokli Rīgas centrā. Trīsstāvu dzīvokļa īpašums būtībā ir atsevišķa māja. 

Dzīvokļa-mājas pirmais stāvs ir industriālā stilā, plānots kā fotostudija, augsti griesti, īpašs apgaismojums, divas vannas istabas. Otrajā un trešajā stāvā ir dzīvoklis. Otrajā stāvā ir plaša un gaiša dzīvojamā istaba ar diviem balkoniem, guļamistaba un vannas istaba ar dušas telpu. Trešajā stāvā ir divas guļamistabas un vannas istaba. Dzīvoklim ir divas ieejas: viena pirmajā stāvā un viena pa ārējām kāpnēm.

Dzīvoklī ir veikta augstas kvalitātes renovācija un apdare. Apdarei un būvniecībai izmantoti kvalitatīvi materiāli, Reaton durvis, Villeroy&Boch sanitārtehnika, kaltas dzelzs ārējās kāpnes, kalti dzelzs franču balkoni, kas izgatavoti pēc pasūtījuma. Augsti griesti, sava gāzes apkure, ventilācijas sistēma.

Komunikācijas: elektrība, pilsētas ūdens un kanalizācija, centrālā gāzes apkure ar individuālu skaitītāju.

Mājai ir izcila atrašanās vieta: netālu veikali un kafejnīcas, netālu skolas un bērnudārzi, laba sabiedriskā transporta satiksme. Divas garantētas autostāvvietas pagalmā. 

Trolejbusu pietura atrodas 50 m attālumā tieši pretī mājai uz Avotu ielas. Centrālā dzelzs ceļa stacija ir 600 m attālumā. Līdz iepirkšanās centram Origo 550 metri, kur arī ir tuvākais lielais pārtikas preču veikals “Rimi”. Apkārtne ir arī daži citi mazāki pārtikas veikali. Tuvākajā ielās ir liels daudzums ar kafejnīcām un pakalpojumu sniegšanas vietām.  50 m attālumā ir sporta klubs “My fitness”.

Ja meklējat dzīvokli Rīgā labā atrašanās vietā, kas piedāvā komfortu, stilu, ērtības un prestižu, tad šis trīs stāvu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 5
Telpu platība 206 m²
Īpašuma ID DZ-11
385 000 €
1 869 €/m²

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu