Pārdod lētu dzīvokli Rīgā, Mīlgrāvī 

Pārdod mājīgu, siltu, ekonomisku dzīvokli skaistā vēsturiskā Staļina laikā celtā ēkā, Rīgā Ezera ielā 1. 

Dzīvokļa kopējā platība ir 60 m2 - divas gaišas, izolētas istabas, vienai no kurām ir balkons, virtuve, vannas istaba nodalīta no WC, ērts gaitenis ar nišām plauktu izvietošanai. Dzīvoklim ir augstie griesti. Labi saglabājušās dēļu grīdas, plastikāta logi. Logi vērsti uz pagalma zaļās zonas pusi. Dzīvoklim nav komunālo maksājumu parādu vai citu apgrūtinājumu. Dzīvoklī vēlams remonta pieskāriens, taču tā siltā aura un mājīgums ļauj tajā iemājoties nekavējoties.

Centrālā apkure, pilsētas ūdensvads un kanalizācija, gāze, vannas istabā gāzes caurplūdes siltā ūdens sildītājs ar individuālu skaitītāju. Ikmēneša komunālie maksājumi vasarā vidēji līdz 90 EUR ziemā līdz 200 EUR.

Māju apsaimnieko Rīgas Namu pārvaldnieks. Kāpņu telpas  ir tīras un koptas, tajās ir ielikti jauni autentiskas formas logi. Pakāpeniski mājā tiek veikti tehniski uzlabojumi, tuvākā laikā ārdurvju atvēršanai tiks uzstādītas kodu atslēgas. Mājas teritorijā atrodas plaša zaļā zona, bērnu rotaļu laukums, piknika un grila vietas, kā arī tur ir iespēja nodarboties ar urbāno dārzniecību. 

Laba sabiedriskā transporta izvēle (2., 11., 24. autobuss, vilciens, 5.tramvajs), pie mājas uz ielas un pagalmā iespējama bezmaksas auto novietošana. Tuvumā atrodas pirmsskolas izglītības iestāde un skola. Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš atrodas 150 m attālumā, “Maxima X”  - 750 metri, lielais “Mego” – 850 metru attālumā. Mājai blakus ir Mežaparks, līdz populārajai “Vecāķu” pludmalei ir tikai 3 vilciena pieturas. 

Ja meklējat lētu dzīvokli Rīgā labā mājā, tad šis 2 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Rezervēts
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 59.8 m²
Stāvs 3/4
Īpašuma ID DZ-86
35 899 €
600 €/m²

Atbildīgais aģents

Aija Mētra

+371 2028 2549

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu