Kurzemes prospekts 76, Rīga

Pārdod dzīvokli Rīgā, Imantā, Kurzemes prospektā 76, Lietuviešu projekta mājā.
 
Lietuviešu projekta mājas ir būvētas no paneļiem ar ģipša betona starpsienām. Dzīvokļiem ir ērts plānojums un lielas istabas. Mājas ir novietotas mikrorajonos ar plašiem pagalmiem. Mājām ir salīdzinoši laba siltumizolācija. Dzīvokļiem ir zemas vidējās ekspluatācijas izmaksas un kompakts plānojums. Dzīvokļus ir sarežģīti pārplānot. Mājās mēdz būt hidroizolācijas problēmas. 

Dzīvoklis atrodas 5 stāvu mājas ceturtajā stāvā. Dzīvoklī veikts kvalitatīvs remonts. Nomainītas visas santehnikas komunikācijas (ieskaitot kanalizācijas un ūdens stāvvadus). Papildus siltinātas ārsienas un grīdas. Ielikti pakešu logi un nomainītas jaunas durvis. Uzstādīti jauni radiatori. Virtuvē uzlikts reversās osmozes ūdens filtrs. Dzīvoklis sastāv no 2 atsevišķām guļamistabām, plašas viesistabas, virtuves un nodalītas vannas istabas un WC, kā arī saimniecības telpas un liela balkona.

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Lats” atrodas tieši pretī mājai, “Mego” ir  650 m attālumā, 1.6 km ir līdz “Maxima XXX”, līdz kuram var nokļūt 5 minūtēs gan ar privāto automašīnu, gan ar sabiedrisko transportu. Turpat ir pieejamas ar vairums sabiedrisko pakalpojumu sniegšanas vietas. Sabiedriskā transporta pieturas atrodas 200 m attālumā no mājas. Bērnu dārzs un skola ir 300 metru attālumā.

Pie mājas bez maksas iespējams novietot automašīnu. Māju apkalpo kooperatīvs "Lāčplēsis", zemi komunālie maksājumi.

Dzīvoklis tiek pārdots bez attēlos redzamajām mēbelēm. Dzīvoklis nav ieķīlāts.

Ja meklējat 3 istabu dzīvokli Rīgā, tad šis kvalitatīvi izremontētais dzīvoklis ir laba izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 73 m²
Stāvs 4/5
Īpašuma ID DZ-28
69 000 €
945 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu