Mēness iela 21 k-1, Riga

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā, Mēness ielā, specprojekta mājā.

Divu līmeņu dzīvoklis atrodas sešu stāvu mājas 5. un 6. stāvā. Dzīvoklis ir ļoti gaišs ar plašām istabām un oša koka parketa grīdu. Dzīvoklī nesen veikts kapitālais remonts. Dzīvokļa pirmajā stāvā atrodas no plašas viesistabas ar ļoti skaistu kamīnu no oniksa. Viesistaba ir apvienota ar ēdamistabu, kura atrodas pie liela un plaša loga. Virtuve ir norobežota. Plaša priekštelpa ar lielu iebūvēto skapi. Otrajā stāvā atrodas vannas istaba ar ekskluzīvu santehniku, divas istabas un plaša, gaiša guļamistaba ar lielu logu. Dzīvoklis ir jauks un kluss.

Māja atrodas kvartāla iekšpagalmā. Drīzumā tiks veikta ēkas fasādes rekonstrukcija. Māju apsaimnieko dzīvokļu īpašnieku biedrība “Mēness nams”. Mājas iekšpagalmā ir pieejamas virszemes automašīnas stāvvietas ar caurlaidēm mājas iemītniekiem. 

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Top” ir 100 m attālumā, nedaudz uz priekšu pa Cēsu ielu. Turpat “Barona kvartālā” ir arī vairums pakalpojumu sniegšanas vietu. Iepirkšanās centrs “Domina” ir 1.6 km tālu. 

Pirmsskolas izglītības iestāde ir pretim mājai 50 metru attālumā. Franču licejs 300 m attālumā uz Mēness ielas.

Sabiedriskā transporta pieturas ir 250 m attālumā.

Ja meklējat jauku, izsmalcinātu dzīvokli Rīgā, labā atrašanās vietā, tad šis divu līmeņu 4 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 104 m²
Stāvs 5/6
Īpašuma ID DZ-33
176 000 €
1 692 €/m²

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu