Ķeguma iela 2, Rembate, Ogre

Pārdod dzīvokli Rembatē, Ogres rajonā, iekšpagalma 103. sērijas mājā. Dzīvoklis atrodas trīs stāvu mājas 1. stāvā, un tajā ir 3 istabas, kopējā platība 57.1 m2. Dzīvoklī viesistaba apvienota ar virtuvi, 2 izolētas guļamistabas. Ir arī lodžija. Vannas istaba ir nodalīta atsevišķi no WC. Pagājušā gadā dzīvoklī veikts kvalitatīvs kapitālais remonts, ar augstvērtīgiem materiāliem. Apkuri un silto ūdeni nodrošina individuāls gāzes katls. Tādējādi dzīvokļa iemītniekiem nav jāuztraucas par komfortu aukstākajās dienās un nav jādomā par apkures sezonas uzsākšanu. Nelieli komunālie maksājumi.

Mājai ir ļoti ērta atrašanās vieta, praktiski pilsētas centrā.  Sabiedriskais transports ir gandrīz vai pie mājas durvīm – autobusa pietura ir 90 m attālumā. Autobuss uz Ogri un Lielvārdi kursē 3 reizes dienā. Tuvākais veikals “Aibe” atrodas 290 m tālu, Apotheka aptieka – 100 m, bibliotēka – 300 m. Līdz Rīgai ir 52 km, Ķegumam ir 7 km, līdz Lielvārdes centram ir 6 km un līdz dzelzs ceļa stacija “Lielvārde” ir 5 km. Ja Jums ir auto, tad to var ērti bez maksas novietot pie mājas, un Jums nebūs jāuztraucas par transportlīdzekļa drošību.

Tuvākās pirmsskolas izglītības iestādes atrodas Ķegumā un Lielvārdē. Tāpat arī tuvākās skolas, pakalpojumu centri un sabiedriskās iestādes ir Ķegumā un Lielvārdē. 

Ja meklējat lētu dzīvokli ārpus Rīgas ar labiem piebraucamie ceļiem, šis 3 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 57.1 m²
Stāvs 1/3
Īpašuma ID DZ-10
30 500 €
534 €/m²

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu