Pārdod dzīvokli Rīgā, Juglā

Pārdod vienistabas dzīvokli Hruščova laika ķieģeļu mājā, kas atrodas Juglā. Dzīvoklis sastāv no plašas istabas (18 m2), virtuves (5.4 m2), vannas istabas (2.3 m2), gaiteņa, palīgtelpas un neliela franču balkoniņa. Starp virtuvi un vannas istabu ir logs, kas ielaiž šajā telpā dienas gaismu. Dzīvoklis atrodas pagalma mājā (vidusdaļā), pie kuras var novietot auto. Dzīvoklis un māja ir labā stāvoklī – jauni logi, tīra kāpņu telpa.

Mājai ir laba atrašanās vieta, kas vienlaikus ir netālu no satiksmes infrastruktūras, iepirkšanas centriem un atpūtas iespējām brīvā dabā. Līdz Bābelīša ezera pludmalei ir nepilnu 10 minūšu gājiens, kur var baudīt atpūtu un peldēties karstās vasaras dienā. Turpat arī atrodas pašvaldības īpašumā esošie meži, kuros var vienkārši pastaigāties vai nodarboties ar citām fiziskām aktivitātēm ziemā un vasarā. Iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole Alfa” ir 1.8 km attālumā, līdz kurai ar sabiedrikso transportu var nokļūt 10 minūšu laikā. Autobusu un tramvaja pieturas ir 100 m attālumā no mājas. Tramvajs ir ērtākais veids, kā nokļūt Rīgas centrā sastrēgumstundās 25 minūtēs. Ar auto pāris minūšu laikā var izbraukt no Rīgas Siguldas virzienā vai uz Tallinas šoseju. Aktīvā dzīves veida piekritējiem Brīvības ielā ir izbūvēts velo celiņš. Netālu ir arī Juglas promenāde un Juglas kanāls ar teicamām atpūtas vietām gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tuvākajā apkārtnē ir arī skolas, bērnu dārzi, pakalpojumu sniegšanas vietas un kafejnīcas.

Lieliska iespēja tiem, kas vēlas izveidot mājīgu dzīvesvietu vai investēt nekustamajā īpašumā. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 1
Telpu platība 29.6 m²
Stāvs 5/5
Īpašuma ID DZ-84
29 000 €
980 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Latiša

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu