Ozolciema iela 28, Rīga

Izīrē dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā, 602. sērijas paneļu māja. Dzīvoklis atrodas deviņu stāvu mājas 7. stāvā. Mājai ir lifts. Dzīvoklī ir izolētas 2 guļamistabas, kā arī virtuves zona, kopā ar dzīvojamo telpu, kopējā platība 50 kvadrātmetri. Dzīvoklī ir virtuves iekārta ar gāzes un elektrisko plīti, tvaika nosūcēju, izlietni, veļas mašīnu un ledusskapi. Skaista, ērta un kvalitatīva vannas istaba. Nesen veikts remonts, izmantoti dabīgie materiāli – koka grīdas un palodzes.

Dzīvoklis ir silts un saulains arī ziemas laikā, jo logi ir uz ielu dienvidu pusē. Komunālie maksājumi ir nelieli – vasarā tie ir aptuveni 70 EUR mēnesī, ziemā – vidēji 170 EUR. 

Māja atrodas ļoti ērtā vietā. Trolejbusa un autobusa pietura atrodas tieši pretī mājai, tuvākais pārtikas preču veikals ir 20 m attālumā. Pārtikas veikali “Rimi”, “Mego”, kā arī citi veikali, kafejnīcas un pakalpojumu vietas ir Ziepniekkalna centā, kas ir 600 m attālumā. Tuvākais sporta klubs “Mevi Gym” ir 700 m attālumā. Tirdzniecības centrs “Aleja” ar veikaliem, kafejnīcām un sporta klubu “My fitness” – 1.4 km attālumā.

Apkārtnē ir vairākas skolas un pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī veselības aprūpes centri.

Pretī mājai atrodas mežs, kur var veikt pastaigas svaigā gaisā vai citas fiziskās aktivitātes ziemā un vasarā. 

Dzīvoklis tiek izīrēts daļēji bez mēbelēm. Īrniekam bez maksas ir pieejama auto stāvvietas caurlaide.

Ja meklējat dzīvokli lētu īrēt dzīvokli Rīgā, kas piedāvā zaļu teritoriju, ērtu transporta pieejamību, šis divistabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

 

Karte

Izīrēts
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Izīrē
Istabu skaits 3
Telpu platība 50 m²
Stāvs 7/9
Īpašuma ID DZ-2
320 €
400 €
6 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu