Pārdod dzīvokli Pilsrundālē

Pārdod dzīvokli Rundāles pagastā 

Pārdod 3 istabu dzīvokli Rundāles pagastā, Pilsrundālē. Dzīvokļa kopējā platība 70.8 m2, 3 izolētas istabas. Vannas istaba ir nodalīta no WC. Visas komunikācijas – ūdens, gāze, kanalizācija, elektrība, Baltcom optiskais internets. Mājā ir veikta kompleksā siltināšana, piesaistot ES fondu finansējumu. Dzīvoklī ir jauni plastmasas logi un durvis uz lodžiju. 2 istabu logi un lodžija iziet uz  dienvidu pusi, kur iespējams pārredzēt zaļo zonu un bērnu rotaļu laukumu. Dzīvoklī ir nepieciešams kapitālais remonts. Ir skaidrs, ka šā dzīvokļa remontā neparādīsies nekādas neplānotās izmaksas (kā tas būtu gadījumos ar neatbrīvotiem dzīvoļiem), un  jaunajam īpašniekam ir iespējas realizēt visas savas vīzijas.

Pilsrundāle ir skaista un sakārtota vieta, Rundāles pagastā, tikai 10 km attālumā no Bauskas un  80 km no Rīgas, līdz kuras centram pa jauno Ķekavas apvedceļu var nokļūt stundas laikā. Apkārtnē ir viss nepieciešamais mierīgai dzīves baudīšanai – 100 m attālumā ir Rundāles ūdensdzirnavas, kurā ir arī alusdarītava un muzejs.  Turpat ir arī peldēšanas vieta un labiekārtoti pastaigu celiņi. Līdz Rundāles pilij ir 1.5 km. Pilsrundālē ir vairākas kafejnīcas un restorāni. Te ir ideāla vieta arī ģimenei ar bērniem. Pie mājas ir labiekārtoti rotaļu laukumi, Rundāles vidusskola ir 850 m attālumā. Tuvākais veikals “Lats” ir 250 m attālumā. Tāpat līdz autobusa pieturai ir tikai 280 m. Sabiedriskā transporta satiksme ir reizi stundā Bauskas, Dobeles un Jelgavas virzienos.

Ja lētu dzīvokli laukos, tiešām labā atrašanās vietā, tad šis dzīvoklis Pilsrundālē būs teicama izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 70.8 m²
Stāvs 1/3
Īpašuma ID DZ-59
16 500 €
233 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu