Izīrē dzīvokli Rīgā - Elizabetes Rezidencē

Izīrē dzīvokli Rīgā - Elizabetes Rezidencē

Elizabetes Rezidence, viena no spilgtākajām Rīgas arhitektūras mantojuma pērlēm, celta 19. gadsimta beigās un pilnībā renovēta 2013 - 2016. gadā. Nams atrodas pašā Rīgas sirdī, kur viss ir pa rokai, kas nepieciešams ērtai dzīvei. Ēkā ir 21 dzīvoklis no otrā līdz sestajam stāvam, tajā skaitā, 3 divu līmeņu dzīvokļi, ar dzīvojamo platību no 62 līdz 145 m2. Telpas pirmajā stāvā ir paredzētas komerciālai izmantošanai. Pagrabstāvā atrodas noliktavu telpas ar platību 3-9 m2, kas paredzētas ikvienam no ēkā esošajiem dzīvokļiem, kā arī mājas tehniskās apkopes telpas. Ēkā ir uzbūvēta daudzstāvu stāvvieta 8 automašīnām ar iebrauktuvi no pagalma. Lielākajā dzīvokļu daļā ir kamīns.

Dzīvoklī ir plaša viesistaba, kas apvienota ar virtuvi, 3 guļamistabas un 2 vannas istabas. Dzīvoklis ir aprīkots ar apsardzes un ugunsdzēsības signalizāciju, videonovērošanas sistēmu, telefona sakariem un Wi-Fi. Virtuvē un vannas istabā ir siltās grīdas. 

Mājas apdarē izmantoti pasaulslaveni zīmoli. Mājas iemītniekiem tiek piedāvāts “gudrās mājas koncepts”, saukts arī par mājas automatizāciju, smart house jeb intelligent building system, kas ļauj savā starpā savienot dažādas mājā esošās ierīces, kontrolēt un attālināti vadīt – apkuri, apgaismojumu, žalūzijas, drošības sistēmas, ventilāciju, kā arī audio un video ierīces.

Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarunātu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Izīrē
Istabu skaits 4
Telpu platība 145.9 m²
Stāvs 4/6
Īpašuma ID DZ-60
3 500 €
24 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Latiša

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu