Valdeķu iela 15, Rīga

Klients vēlas pārdot dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā.

Dzīvoklis atrodas Brežņeva laika mājā, ko viegli iespējams sajaukt ar Hruščova laika būvēm – piecu stāvu ķieģeļu mājas, daļai dzīvokļu ir balkoni (arī ss.com nepiedāvā šāda veida māju tipu). Dažām mājām ārsienas mēdz būt apmestas. Būtiskas  atšķirības ir iekštelpu plānojumā. Dzīvokļiem šajās mājās ir uzlabots telpu plānojums, izolētas istabas, WC ir atdalīta no vannas istabas. Mājām ir laba skaņas izolācija, labāka siltuma noturība nekā Hruščova laika vai paneļu mājās, lielas palodzes. Mīnusi ir koplietošanas telpas – šauras kāpnes un  mazie gaiteņi.

Silts un saulains vienistabas dzīvoklis atrodas 5 stāvu mājas trešajā stāvā. Dzīvoklis ir aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku un santehniku. Dzīvoklī ir stikla pakešu logi, metāla durvis, apsildāmā grīda vannas istabā, apsardzes kompānijas EVOR M vadības panelis, dūmu detektors, ātrs optiskais internets. Mājas ieejas durvis ir aprīkotas ar koda atslēgu. Zemi komunālie maksājumi. Bezmaksas autostāvvieta mājas pagalmā.

Mājai ir ļoti ērta atrašanās vieta, pilsētas centrs ir sasniedzams nepilnās 10 minūtēs gan ar sabiedrisko, gan ar privāto transportu. Sabiedriskais transports ir gandrīz vai pie mājas durvīm – autobusu un trolejbusu pietura ir tieši pretī mājai. 2 km km attālumā atrodas plaša pilsētas zaļā zona, kurā ietilpst “Arkādijas parks”, “Uzvaras parks” un “Sakuras dārzs”.

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Maxima X” ir pāri ielai pie sabiedriskā transporta pieturas, LIDL un “Rimi” – ir  kilometra attālumā. Tāpat ērta un ātra ir nokļūšana līdz iepirkšanās uz izklaides centriem - “Riga Plaza” ir tikai 1.4 km attālumā, “Spice” – 4.4 km.

Ja meklējat kvalitatīvu vienistabas dzīvokli Rīgā labā atrašanās vietā ar ērtu transporta pieejamību, tad šis dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 1
Telpu platība 35 m²
Stāvs 3/5
Īpašuma ID DZ-41
53 000 €
55 000 €
1 514 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu