Pārdod dzīvokli tuvajā Ķengaragā, Salaspils ielā 12-k5

Pārdod 4-istabu dzīvokli vecā lietuviešu projekta mājā, 5. stāvā. Dzīvoklis sastāv no 3 izolētām un 1 caurstaigājamas istabas, virtuves, koridora, vannas istabas, nodalītas WC un balkona. Dzīvoklim ir nepieciešams remonts.

Lietuviešu projekta mājas ir būvētas no paneļiem ar ģipša betona starpsienām. Dzīvokļiem ir ērts plānojums un lielas istabas. Mājas ir novietotas mikrorajonos ar plašiem pagalmiem. Mājām ir salīdzinoši laba siltumizolācija. Dzīvokļiem ir zemas vidējās ekspluatācijas izmaksas un kompakts plānojums. 

Mājai ir labs novietojums. 450 m attālumā ir tirdzniecības un izklaides centrs “Akropole”, kur ir arī tuvākais pārtikas veikals “Maxima XXX”. 300 m rādiusā ir 2 bērnu dārzi un 2 skolas. Līdz Rīgas pilsētas centram ir 6.6 km jeb 15 minūšu ilgs brauciens ar automašīnu un sabiedrisko transportu. Sabiedriskā transporta pietura ir 150 m attālumā no mājas. Dzelzceļa stacija “Jāņavārti” - 300 m. Vilciena satiksme noteikti ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram sastrēgumstundās. Līdz centrālajai dzelzceļa stacijai ir tikai 2 pieturas, kuras vilciens veic 10 minūtēs un tas izmaksā 90 centus. Vilciens kursē vidēji reizi 20 minūtēs. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcien, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies.

Apkārtne ir apzaļumota, kvartālā ir veikti labiekārtošanas darbi. Automašīnas novietošanai pie mājas dzīvoklim ir viena atļauja. 

Šis dzīvoklis ir labi piemērots ģimenei. Ja meklējat dzīvokli Rīgā un esat gatavi veikt remontu pēc saviem ieskatiem, tad šis 4 istabu dzīvoklis būs laba izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Nav aktīvs
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 62.2 m²
Stāvs 5/5
Īpašuma ID DZ-72
55 000 €
884 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Latiša

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu