Pārdod dzīvokli Baložos, Ķekavas novadā

Pārdod 2 istabu dzīvokli Baložu centrā, jaunā projekta mājā. Dzīvoklis atrodas 5 stāvu mājas trešajā stāvā, ēkas vidū. Māja celta un nodota ekspluatācijā 2007. gadā. Dzīvoklis sastāv no 2 istabām, plaša gaiteņa, virtuves, vannas istabas, kas apvienota ar WC, 3.4 m2 lielas palīgtelpas un no lodžijas ar platību 2.4 m2. Dzīvokļa logi iziet uz 2 pusēm, kas dod gan rīta, gan vakara sauli.

Māju apsaimnieko R.E.D. Namu Serviss. Zemi komunālie maksājumi – vasarā ap 90 EUR, ziemā aptuveni 150 EUR. Mājas ārdurvis slēdzas ar kodu atslēgu. Autostāvvietas pie mājas ir ar atļaujām tās iemītniekiem.

Māja atrodas vietā, kuras apkārtnē ir viss nepieciešamais. Veikali “Mego” un “Top” atrodas 200 m attālumā no mājas. Pie veikala ir sabiedriskā transporta pietura. Baložu vidusskola atrodas 100 m attālumā no mājas. Turpat arī ir Baložu pilsētas kultūras nams.
Titurgas ezers ar labiekārtotām atpūtas zonām, bērnu rotaļu un sporta laukumiem atrodas 1.3 km attālumā. Blakus ir mežs ar ierīkotām takām un asfaltētiem celiņiem, kurus vietējie iedzīvotāji labprāt izmanto sportošanai vai vienkārši pastaigām svaigā gaisā.

Nokļūšana no Rīgas līdz Baložiem pateicoties izbūvētajam Ķekavas apvedceļam tagad prasa vien dažas minūtes, kā arī tas nodrošina ērtu nokļūšana praktiski jebkurā virzienā ārpus Rīgas.

Dzīvoklis ir silts un mājīgs. Tas ir lieliski piemērots nelielai ģimenei. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Rezervēts
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 54.2 m²
Stāvs 3/5
Īpašuma ID DZ-76
77 900 €
1 437 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu