Pārdod dzīvokli Juglas Oāzē

Pārdod dzīvokli Rīgā, Juglā, Skrudalienas ielā.

Divu stāvu dzīvoklis atrodas rindu mājā, kas sastāv no četrām sekcijām.

Keramzītbetona ārsienas, minerālvates siltinājums saskaņā ar Passivhaus standartiem, dzelzsbetona starpstāvu pārsegums. Gandrīz nulles enerģijas ēka, apkure ar siltumsūkni gaiss-ūdens, piespiedu ventilācija ar rekuperāciju. Apsilde 1.stāvā – siltā grīda ar 4 zonu dalījumu, 2.stāvā – radiatori ar termostatiem. Papildus elektriskās siltās grīdas apsilde vējtverī un abos sanitārajos mezglos.

Pirmais stāvs sastāv no plašas dzīvojamās istabas kopā ar virtuves zonu (35 m2), sanitārā mezgla kopā ar dušu un atsevišķas saimniecības telpas. Otrajā stāvā ir 3 atsevišķas guļamistabas ar griestu augstumu no 2.75 m līdz 3.05 m un  plašas vannas istabas ar iebūvētu dušu un vannu.

Ir privātā dārza teritorija (400 m2) ar terasi. Stāvvieta transportlīdzekļiem ir paredzēta zem nojumes. Nožogota, apzaļumota teritorija ar bērnu laukumu. 

1 km rādiusā atrodas Velnezers, Juglas ezers, Strazdu muižas parks, Kēgermuižas parks, vairākas izglītības iestādes (tajā skaitā Juglas vidusskola, Rīgas Stila un modes tehnikums, Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža), aptiekas, restorāni. Tuvākais pārtikas veikals Mini Rimi tikai 400 m attālumā un aptuveni 7 minūšu gājiena attālumā ir Maxima, Mego. 5 minūšu brauciens ar auto līdz IKEA.

Šīs dzīvoklis būs ideāli piemērots ģimenei ar bērniem. Droši zvaniet, lai varam vienoties par dzīvokļa apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 101 m²
Zemes platība 400 m²
Stāvs 2/2
Īpašuma ID DZ-94
185 000 €
1 832 €/m²

Atbildīgais aģents

Oļegs Gluhaņuks

+371 2557 7678

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu