Pārdod dzīvokli Rīgā, Mežciemā

Pārdod gaišu un ērtu 2-istabu dzīvokli Mežciemā, 602.sērijas mājā. 

Dzīvoklis atrodas 9 stāvu mājas 2.stāvā mājas dienvidu pusē. Mājai ir slēdzama kāpņu telpa un vieta automašīnas novietošanai. 602.sērijas ir populāras ar dzīvokļu ērto plānojumu (īpaši 2-istabu dzīvokļi) un plašajām kāpņutelpām, palīgtelpām kā arī pazīstamas ar savu izturību un funkcionalitāti. Mājas plusi - ērts plānojums un plašas telpas.

Dzīvoklis ir labā stāvoklī un omulīgi silts. Plaša viesistaba (15 m2) un otra istaba ar platību 13m2. 2 sanitārie mezgli – 1 tualete un nesen remontēta vannas istaba ar vannu un dvieļu žāvētāju, virtuve ir - 7 m2. No mazākās istabas var iziet uz lodžiju, kur paveras skats uz zaļo zonu, bērnu rotaļlaukumu. Dzīvoklis nav ielas pusē, tāpēc tajā ir maksimāli klusi un transporta trokšņus nedzird.

Mājai ir ideāla lokācija. Tā atrodas blakus Malienas ielai un pāri ielai ir mežs, blakus esošā Šmerļa iela nonāk līdz pašai Brīvības ielai, tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Juko” atrodas 600 m attālumā, “RIMI Hyper Gaiļezers” – 950 m attālumā, “LIDL Mežciems” – 1.9 km attālumā, iepirkšanās centrs “Akropole ALFA” ir 1.8 km tālu. Pakalpojumu sniegšanas vietas, aptieka, doktorāts, bērnudārzs un cita infrastruktūra 5 - 8 minūšu gājiena attālumā no mājas. Tieši pretī mājai atrodas sabiedriskā transporta pieturvieta (Sociālās aprūpes centrs “Mežciems”), kur regulāri kursē sabiedriskais transports (15. un 21. autobuss) aptuveni ar 30 minūšu intervālu līdz ar to nodrošinot ērtu nonākšanu kādā no tuvākajām izglītības iestādēm – Rīgas Juglas vidusskola, Rīgas 9.vidusskola, Rīgas 89.vidusskola . Turpat netālu jeb 450 m attālumā ir arī Rīgas Motormuzejs, tālāk 1.9 km attālumā atrodas Biķernieku trase, kur regulāri var apmeklēt ar autosportu saistītus pasākumus. Riteņbraucēju un gājēju celiņš aizved līdz Brīvības ielai un turpat esošo iepirkšanās un izklaides centru “Akropole ALFA”. Blakus esošajā meža masīvā ir pastaigu taka, ziemā tā ir daudzu slēpotāju iecienīta vieta. 1 km attālumā atrodas liela un moderna sporta zāle “Solution Gym”. 500 m attālumā atrodas restorāns “Vilavi” un Rīgas Motormuzeja kafejnīca. 

Māja celta 1979.gadā un atrodas Mežciemā - vienā no klusākajiem dzīvojamiem rajoniem. Mājas pagalms ir ļoti kluss un tīrs. Māju apsaimnieko Rīgas namu pārvaldnieks. Mājā ir ļoti draudzīgi kaimiņi. Dzīvoklis ideāli piemērots ģimenei ar bērniem.

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai arī lai sarunātu dzīvokļa apskates laiku!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 51.2 m²
Stāvs 2/9
Īpašuma ID DZ-83
60 000 €
1 172 €/m²

Atbildīgais aģents

Oļegs Gluhaņuks

+371 2557 7678

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu