Zebrenes iela 4, Rīga

Pārdod dzīvokli Rīgā, ielas mājā, 2 caurstaigājamas istabas, platība 35.3 kvadrātmetri. Dzīvoklis ir divstāvu mājas 1. stāvā. Dzīvoklī ir apkure ar elektrību. Dzīvoklis sastāv no koridora, dzīvojamās istabas, guļamistabas, virtuves un vannas istabas.

Mājai ir ļoti laba atrašanās vieta - vecajā Zolitūdes daļā, privātmāju rajonā. Apkārtnē ir daudz zaļās teritorijas un dīķis. 

Pilsētas centrs ir sasniedzams nepilnās 10 minūtēs gan ar sabiedrisko, gan ar privāto transportu. Sabiedriskā transporta pietura ir 350 m attālumā, dzelzs ceļa stacija “Zolitūde” ir 1.7 km attālumā. Ja Jums ir auto, tad to var ērti bez maksas novietot pie mājas, un Jums nebūs jāuztraucas par transportlīdzekļa drošību. Līdz lidostai "Rīga" ir tikai 9 minūtes ar auto. Tāpat 15 minūtēs var nokļūt līdz burvīgai atpūtas un relaksācijas vietai – Lielupes baltā kāpa.

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Mini Rimi” atrodas 450 m attālumā no mājas, LIDL – 1 kilometra attālumā, līdz veikalam “Sky” – 1.6 km. Iepirkšanās un izklaides centrs “Spice” ir 1.8 km tālu.

Mājai ir arī sava veida priekšrocības - mājā pavisam ir tikai 7 dzīvokļi, kas padara iespēju vienoties ar kaimiņiem par apsaimniekošanas jautājumiem daudz lielāku. 

Ja meklējat lētu dzīvokli Rīgā labā atrašanās vietā, kas piedāvā zaļu teritoriju, ērtu transporta pieejamību, tad šis 2 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Pārdots
2 stāvu māja ar zālāju priekšpusē
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 35.3 m²
Stāvs 1/2
Īpašuma ID DZ-21
32 000 €
907 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Latiša

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu