Bieziņa iela 7, Rīga

Pārdod dzīvokli Rīgā, Zolitūdē, 119. sērijas mājā. Dzīvoklis ir labā stāvoklī, nav nepieciešami ieguldījumi. Tas ir plašs un silts, 4 istabas.

119.sērijas mājas ir populāras ar veiksmīgo plānojumu un plašajām telpām, kā arī iespēju veikt vērienīgu dzīvokļa pārbūvi, nebaidoties nojaukt starpsienas. Mājas plusi - ērts plānojums, plašas telpas un  iespējas pārbūvei. Mājā ir lifts un arī atkritumu vads.

Trīs dzīvokļa istabas ir izolētas, halle caurstaigājama, divas vannas istabas, milzīga stiklota lodžija (pakešu logi), jauns dabīgais parkets (oša koks). Logi pavērās uz abām mājas pusēm. Dzīvoklis tiek pārdots ar visām mēbelēm, lielo un mazo sadzīves tehniku, dzeramā ūdens filtru "AQUAFORS".

Mājas apkārtnē it labi attīstīta infrastruktūra. 

Pakalpojumu sniegšanas vietas, aptieka, doktorāts un cita infrastruktūra ir tuvējā apkaimē – My Fitness sporta klubs, skaistumkopšanas saloni, rotaļu laukumi/sporta laukumi, skolas, peldēšana baseins, bērnu dārzi, kafejnīcas (picērijas/suši bāri), blakus Volvo ledus halle, netālu atrodas no veloceliņš, kas ved uz Rīgu un Jūrmalu.

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Mego” atrodas 100 m attālumā no mājas, LIDL – 700 m attālumā, iepirkšanās centrs “IXO centrs” ir 400 m tālu.

Līdz sabiedriskā transporta pieturai ir 450 m, Zolitūdes dzelzceļa stacija atrodas 10 minūšu gājiena attālumā. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 3 pieturas, kuras vilciens veic 12 minūtēs un tas izmaksā 90 centus. Vilciens kursē vidēji 4 reizes stundā. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies. 

Ja meklējat plašu dzīvokli Rīgā labā atrašanās vietā ar ērtu transporta pieejamību, tad šis 4 istabu dzīvoklis būs ļoti laba izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

 

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 94 m²
Stāvs 8/10
Īpašuma ID DZ-31
92 990 €
989 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Ābola

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu