Pārdod dzīvokli Salaspilī, Miera ielā 20

Klients vēlas pārdot dzīvokli Salaspilī, Miera ielā 20.

Dzīvoklis atrodas Hruščova laika mājā. Šo māju priekšrocības ir - laba siltumizolācija, dzīvokli iespējams pārplānot, samērā laba celtniecības kvalitāte. 

Dzīvoklis ir 3 stāvu mājas pirmajā stāvā, un tas ir silts un omulīgs. Dzīvoklī ir 2 caurstaigājamas istabas 13.3 m2 un 13.4 m2 lielas, virtuve ar platību 5 m2, gaitenis – 2.2 m2, kā arī vannas istaba 2.2 m2 liela, kas apvienota ar WC. Pie dzīvokļa īpašuma pieder arī divvietīgs pagrabs.

Māja atrodas klusā vietā, ārdurvis tiek slēgtas ar kodu atslēgu. Mājai ir siltināts un nomainīts jumts. Zeme zem mājas ir īpašumā.

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Aibe” ir tikai 100 m attālumā. Turpat ir arī sabiedriskā transporta pietura. Līdz “Maxima X” ir 250 m. Pirmsskolas izglītības iestāde “Saime” atrodas turpat pretī mājai. Līdz Salaspils pirmajai vidusskolai ir 2.2 km. Salaspils centrs ir aptuveni 1.5  km attālumā. Nacionālais botāniskais dārzs - 950 m.

Māja atrodas 900 m no dzelzs ceļa stacijas “Salaspils”, kas ir būtiska priekšrocība. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 7 pieturas, kuras vilciens veic 25 minūtēs un tas izmaksā 1 eiro un 10 centus. Vilciens kursē biežāk nekā reizi stundā. Ņemot vērā Rīgas pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies.

Ja meklējat lētu dzīvokli Pierīgā labā atrašanās vietā ar ērtu transporta pieejamību, tad šis dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Papildus kopā ar dzīvokli iespējams iegādāties arī garāžu.

Karte

Rezervēts
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 36.1 m²
Stāvs 1/3
Īpašuma ID DZ-70
29 900 €
828 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu