Izīrē dzīvokli Elizabetes iela 18, Rīga

Izīrē dzīvokli Rīgā - Elizabetes Rezidencē.

Elizabetes Rezidence, viena no spilgtākajām Rīgas arhitektūras mantojuma pērlēm, celta 19. gadsimta beigās un pilnībā renovēta 2013./2016. gadā. Nams atrodas pašā Rīgas sirdī, kur viss ir pa rokai, kas nepieciešams ērtai dzīvei. Ēkā ir 21 dzīvoklis no otrā līdz sestajam stāvam, tajā skaitā, 3 divu līmeņu dzīvokļi, ar dzīvojamo platību no 62 līdz 145 m2. Telpas pirmajā stāvā ir paredzētas komerciālai izmantošanai. Pagrabstāvā atrodas noliktavu telpas ar platību 3-9 m2, kas paredzētas ikvienam no ēkā esošajiem dzīvokļiem, kā arī mājas tehniskās apkopes telpas. Ēkā ir uzbūvēta daudzstāvu stāvvieta 8 automašīnām ar iebrauktuvi no pagalma.

Mājas iemītniekiem tiek piedāvāts “gudrās mājas koncepts”, saukts arī par mājas automatizāciju, smart house jeb intelligent building system, kas ļauj savā starpā savienot dažādas mājā esošās ierīces, kontrolēt un attālināti vadīt – apkuri, apgaismojumu, žalūzijas, drošības sistēmas, ventilāciju, kā arī audio un video ierīces.

Plaša studio tipa viesistaba apvienota ar virtuves zonu, divas izolētas guļamistabas, viena no tām ar atsevišķu vannas istabu un papildus ir otra vannas istaba. Dzīvoklis pilnībā mēbelēts, istabās izvēlētas augstas kvalitātes itāļu mēbeles un virtuvē iebūvēta virtuves iekārta no Leicht. Ievietota visa nepieciešamā sadzīves tehnika Kuppersbusch. Visās istabās koka iekšdurvis, koka logi un palodzes. Ozola masīvkoka grīdas, flīzētajās zonās grīdas apsildāmas. Katrā telpā individuāli regulējama temperatūra. Iebūvēta ventilācijas un kondicionēšanas sistēma. Vairāki gudrās mājas elementi, vadāmi attālināti ar telefona aplikācijas palīdzību.

Ja nepieciešams papildus iespējams iegādāties pazemes autostāvvietu un noliktavas telpu. Pieejami arī citi varianti no ēkas 2.līdz 6.stāvam ar platību no 62 līdz 145.1 m2 (2-4 istabas, arī divu līmeņu apartamenti).

Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarunātu nekustamā īpašuma apskati!

 

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Izīrē
Istabu skaits 3
Telpu platība 98.2 m²
Stāvs 2/6
Īpašuma ID DZ-50
2 357 €
24 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu