Pārdod dzīvokli Lielupes ielā 13, Rīgā

Pārdod dzīvokli mājā ar pagalmu. Klusā un zaļā teritorijā - Lielupes ielā 13, Bolderājā.

Dzīvoklis atrodas pirmajā stāvā, divstāvu mājā. Divistabu dzīvokļa kopējā platību  ir 44.2 m2. Dzīvojamā  platība 28.1 m2 -  17.3 m2 viena istaba un 10.8 m2 otra istaba. Abas istabas, kā arī virtuve un vannas istaba ir izolētas. 

Dzīvoklis ir ideāls tiem, kuriem patīk klusāka vide un sajūta, ka dzīvo privātmājā, jo mājā kopā ir tikai 8 dzīvokļi un koplietošanā pagalma daļa. Nelielais dzīvokļu skaits padara daudz vienkāršāku vienošanos par mājas apsaimniekošanas jautājumiem.

Iegādājoties šo īpašumu, būs garantēta autostāvvieta mājas iekšpagalmā, kā arī būs savs šķūnītis, kuru iespējams atjaunot pēc saviem ieskatiem un izveidot kā, piemēram, mantu glabātuvi. Siltos vasaras vakaros mājas pagalmā var rīkot piknikus. Mājas atrašanās vietai ir vairākas būtiskas priekšrocības. Blakus ir Buļļupe, Hapaka grāvis un Loču kanāls, kur var nodarboties ūdenssportu, ūdens tūrismu vai vienkārši makšķerēt. Vakarbuļļu pludmale atrodas 8.2 km attālumā, bet Daugavgrīvas pludmale ir tikai 4.5 km.

Bolderājas centrs atrodas 700 metru attālumā. Šeit ir pieejami pārtikas preču veikali “Rimi - Bolderāja”, “Maxima X” un “Mego”. Tepat šeit atrodas arī cita veida iepirkšanās vietas, pakalpojumu centri, veselības aprūpes iestādes un sabiedriskā transporta pieturas. Apkārtnē ir vairākas skolas un bērnu dārzi. Tuvākā pirmsskolas izglītības iestāde ir tikai 220 m attālumā, bet līdz tuvākajai skolai 550 metri.

Ja vēlies dzīvot klusā un mierīgā rajonā, kur blakus ir jūra, tad sazinies ar mums un sarunāsim īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 46 m²
Stāvs 1/2
Īpašuma ID DZ-48
28 500 €
32 000 €
620 €/m²

Atbildīgais aģents

Inese Ozola

+371 2772 0509

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu