Krišjāņa Barona iela 24/26, Rīga, 2 istabas

Izīrē dzīvokli Rīgas centrā, Krišjāņa Barona ielā 24/26. Dzīvoklis atrodas mājā starp Elizabetes un Dzirnavu ielām.

Dzīvoklī ir 2 istabas ar kopējo platību 48.4 m2. Dzīvoklis ir gaišs, silts un komfortabls. Logi iziet uz pagalmu, kas ir ļoti svarīgi, dzīvojot Kr. Barona ielā, jo netraucē ielas satiksme.

Dzīvokļa viesistaba ir apvienota ar virtuvi, kurā ir kvalitatīvas mēbeles un augstvērtīga santehnika. Gaitenī un guļamistabā ir iebūvēti skapji. Gulta ar labas kvalitātes matraci. Plaša vannas istaba ar dušu, kas ir apvienota ar WC. Vannas istabā ir iebūvēta augstvērtīga santehnika. Dzīvokļa durvis slēdzas ar kodu atslēgu. Dzīvoklis ir izmantots kā īres dzīvoklis. Nepieciešamības gadījumā iespējams vienoties par papildus mēbelēm.

Mājas kāpņu telpa ir tīra, akurāta un slēdzama ar kodu atslēgu. Mājā ir lifts. Klusi kaimiņi. Mašīnu ir iespējams arī blakus esošajā Europark stāvvietā - Dzirnavu iela 78/80, kura redzama pa dzīvokļa logu un kurā nakts abonements (no 18.00 – 10.00, kā arī brīvdienas) maksā tikai 39 EUR mēnesī. Tāpat mājā ir mantu glabātuve un velosipēdu novietošanas iespējas mājas pagalmā.

Vecpilsētas centrs ir 10 minūšu gājiena attālumā. Tramvaja pietura ir 150 m tālu. Tuvumā ir viss ir nepieciešamais – veikali, pakalpojumu sniegšanas vietas, kafejnīcas un izklaides vietas.

Šī ir lieliska iespēja cilvēkiem, kas vēlas dzīvot centrā un tajā pašā laikā baudīt mieru! Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarunātu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Izīrē
Istabu skaits 2
Telpu platība 48.4 m²
Stāvs 4/6
Īpašuma ID DZ-46
900 €
19 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu