Pārdod dzīvokli Rīgā, Šampēterī, ķieģeļu mājā. Dzīvoklim ir nepieciešams remonts, līdz ar to jaunajam īpašniekam ir visas iespējas to uztaisīt pēc savas gaumes.

Dzīvoklis atrodas 2 stāvu mājas otrajā stāvā. Dzīvoklī nomainītas grīdas, ielikti jauni dubulto pakešu logi, t.sk., kāpņu telpā. Dzīvoklī ir 2 izolētas istabas, virtuves un nodalīta WC un vannas istabas, kā arī malkas apkure. Ir pieslēgta 3 fāžu elektrība. Atsevišķa ieeja un pašiem sava kāpņu telpa.

Zeme zem mājas ir īpašumā. Ir savs zemes gabals un šķūnis mantu glabāšanai.

No logiem dzīvokļa logiem paveras skats uz zaļu pagalmu. Apkārtnē daudz zaļās teritorijas pastaigām un dīķis.

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Maxima X” atrodas 500 m attālumā no mājas. Iepirkšanās centrs “Spice” ir 1.8 km tālu. Pakalpojumu sniegšanas vietas ir 5 minūšu gājiena attālumā no mājas.

Bērnu dārzs ir 200 metru attālumā, Āgenskalna sākumskola 1.2 km. 

Līdz autobusa pieturai ir 550 m, Zasulauka dzelzceļa stacija atrodas 300 m attālumā. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 2 pieturas, kuras vilciens veic 9 minūtēs un tas izmaksā 90 centus. Vilciens kursē vidēji 4 reizes stundā. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies. 

Pie mājas bez maksas iespējams novietot automašīnu. Līdz pilsētas centram 10 minūtes ar automašīnu.

Ja meklējat lētu dzīvokli Rīgā, labā atrašanās vietā ar zaļo teritoriju, tad šis 2 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 65 m²
Stāvs 2/2
Īpašuma ID DZ-26
56 000 €
862 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Latiša

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu