Pārdod 4-istabu dzīvokli Zolitūdē

Pārdod 4-istabu dzīvokli Zolitūdē, 119. sērija 

Dzīvoklis atrodas 10 stāvu mājas 5.stāvā. Mājai ir slēdzama kāpņu telpa, lifts un automašīnas novietošanas laukums. 119.sērijas ir populāras ar veiksmīgo plānojumu un plašajām telpām, kā arī iespēju veikt vērienīgu dzīvokļa pārbūvi, nebaidoties nojaukt starpsienas. Mājas plusi - ērts plānojums, plašas telpas un  iespējas pārbūvei. 

Dzīvoklis ir labā stāvoklī un omulīgi silts ar 3 izolētām un 1 caurstaigājamu istabu, kuru ar atveramām durvīm var savienot ar halli. Pie halles ir neliela lodžija. Tāpat dzīvoklī ir arī neliela saimniecības telpa, kur var glabāt dažādas lielas mantas  (riteni, slēpes u.c.). Trīs sanitārie mezgli – 2 WC un vannas istaba ar vannu un dvieļu žāvētāju. No divām izolētajām istabām var iziet uz lodžiju, kur paveras skats uz zaļo zonu. 

Mājai ir ideāla lokācijas vieta. Tā atrodas pagalmā, kur nedzird ielas trokšņus, tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Mego” atrodas tieši pretī mājai, RIMI un LIDL – 800 m attālumā, Iepirkšanās centrs “IXO centrs” ir 550 m tālu. Pakalpojumu sniegšanas vietas, aptieka, doktorāts un cita infrastruktūra 3 minūšu gājiena attālumā no mājas. Ziemeļvalstu ģimnāzija atrodas tieši pie mājas. Turpat netālu ir arī Volvo sporta centrs ar ledus hallēm, baseinu, sporta klubu. 200 m attālumā no mājas atrodas 8.,44.,53.,63. autobusu galapunkts un Zolitūdes dzelzceļa stacija, kas savieno Jūrmalu ar Rīgu. Līdz Rīgas centam 7 km. Riteņbraucēju celiņš aizved gan uz Jūrmalu, gan Rīgu. 

Māja celta 1989.gadā un atrodas Zolitūdē - vienā no jaunākajiem dzīvojamiem rajoniem Rīgā. Zolitūdē celtniecība sākta 1983.gadā uz bijušās Šampētera muižiņas zemes, kur vēl tagad saglabājusies daļa no bijušā muižas parka ar nelielu dīķīti. Mājas pagalms ir ļoti kluss un tīrs. Māju apsaimnieko Rīgas namu pārvaldnieks.

Dzīvoklis ideāli piemērots lielākai ģimenei. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 94.2 m²
Stāvs 5/10
Īpašuma ID DZ-80
95 000 €
1 008 €/m²

Atbildīgais aģents

Biruta Muiža

+371 2945 1111

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu