Pārdod dzīvokli-studiju Rīgā, Maskavas ielā

Pārdod dzīvokli-studiju Rīgā, Maskavas ielā

Divu līmeņu dzīvoklis-studija atrodas mājā, kurā pavisam ir tikai 3 dzīvokļi. Salīdzinot ar citām mājam, tas ir otrais un trešais stāvs. Dzīvoklis ir būvēts kā mākslinieku darbnīca. Griestu augstums ir 5 m. Dzīvoklim ir panorāmas logi. Telpās ir profesionāls apgaismojums. Pēdējā laikā izmantots kā vizuālā studija, bet telpas ir iespējams pārbūvēt kā dzīvojamo platību. Dzīvoklī ir visas pilsētas komunikācijas, kā arī savs autonoms gāzes apkures katls. Pirmā līmeņa platība ir 80 m2, otrā – 64 m2.

Mājā ir atsevišķa ieeja, kas tiek slēgta ar kodu atslēgu. 

Mājas apkārtnē ir attīstīta infrastruktūra, viss komfortablai dzīvei nepieciešamais – veikali, pakalpojumu centri, aptieka, skolas, sabiedriskais transports. Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Maxima X” ir 500 m attālumā, izklaides un atpūtas centrs “Akropole” ir 1.5 km tālu.  Tramvaja pietura ir 100 m attālumā uz Maskavas ielas, autobusa un trolejbusa satiksme ir Lomonosova ielā 200 m attālumā. 

Jaunajam īpašniekam ir plašas iespējas telpu pielietojumam, jo telpu ir statuss kā nedzīvojamais fonds, kuru iespējams mainīt.

Ja meklējat plašu dzīvokli Rīgā vai telpas studijai, labā atrašanās vietā, tad šis divu līmeņu dzīvoklis būs teicama izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 144.52 m²
Stāvs 2/3
Īpašuma ID DZ-58
99 000 €
129 000 €
685 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu