Pārdod dzīvokli Rīgā, Mežaparkā, Ezermalas ielā 13

Pārdod 2 līmeņu dzīvokli ar 4 guļamistabām. 

Pirmajā līmenī ir halle, kas apvienota apvienota ar viesistabu un ēdamistabu un kurā ir iespaidīgs kamīns. Plaša virsdrēbju garderobe. Virtuve, ar augstvērtīgu santehniku un virtuves tehniku.  Viesu guļamistaba, kuru iespējams pārveidot par kabinetu. Liela vannas istaba ar dušas kabīni, WC nodalīta atsevišķi. Neliela saimniecības telpa. Otrajā līmenī ir 3 guļamistabas, kurās visās ir garderobes vai plaši iebūvēti skapji.

Māja nodota ekspluatācijā 2003. gadā. Tā ir kvalitatīvi nosiltināta, nelieli komunālie maksājumi. Mājā ir lifts. Ēka atrodas slēgtā un apsargājamā teritorijā, kurā ir arī bērnu rotaļu laukumiņš.

Pilsētas centrs un citas Rīgas vietas ērti sasniedzamas, izmantojot jauno Austrumu maģistrāli. Nepieciešamības gadījumā 100 m attālumā no mājas ir sabiedriskā transporta pietura.

Šajā vietā ir pieejami viss aktīvai atpūtai un sportam. Sporta un atpūtas komplekss “Mežaparks Sports Village” atrodas 600 m attālumā, 850 m  attālumā ir tenisa sporta bāze, bet līdz Burāšanas Klubam 360 ir 1.1 km. Turpat blakus ir arī vindsērfinga apmācība un noma, laivu noma, ūdens motociklu noma, futbola laukums un volejbola laukums. Pats Ķīšezers ir tikai 150 m attālumā, bet līdz pludmalei ir 300 m.

Dzīvoklis tiek pārdots ar visām mēbelēm. Dzīvoklim ir 2 pazemes auto stāvvietas. Cena runājama.

Dzīvoklis ir piemērots lielai ģimenei, kura vēlas dzīvot skaistā vietā Rīgā. Šādi nekustamie īpašumi ir retums! Nešaubieties ne mirkli un sazinieties ar mums, lai iegūtu papildus informāciju vai sarīkotu īpašuma apskati!

 

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 5
Telpu platība 158.6 m²
Stāvs 4/5
Īpašuma ID DZ-77
279 000 €
1 759 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu