Nīcgales iela 11, Rīga

Pārdod lētu dzīvokli Rīgā, Purvciemā, Nīcgales ielā 11, Lietuviešu projekta mājā. 

Lietuviešu projekta mājas ir būvētas no paneļiem ar ģipša betona starpsienām. Dzīvokļiem ir ērts plānojums un lielas istabas. Mājas ir novietotas mikrorajonos ar plašiem pagalmiem. Mājām ir salīdzinoši laba siltumizolācija. Dzīvokļiem ir zemas vidējās ekspluatācijas izmaksas un kompakts plānojums. Dzīvokļus ir sarežģīti pārplānot. Mājās mēdz būt hidroizolācijas problēmas. 

Gaišs un silts dzīvoklis atrodas 5 stāvu mājas piektajā stāvā, ēkas pašā vidū. Dzīvoklī nepieciešams veikt kosmētisko remontu. Zemi komunālie maksājumi.

Mājai ir stratēģiski ideāls novietojums - veikali, sabiedriskais transports, pakalpojumu sniegšanas vietas – viss atrodas pāris minūšu gājiena attālumā.

Tuvākais pārtikas veikals “Rimi” atrodas tirdzniecības centrā “Minska”, kas ir 400 m attālumā, “Maxima XXX” ir  1.2 km attālumā. Līdz Purvciema tirgum ir 150 m. Līdz sabiedriskā transporta pieturai ir 200 m gan uz Dzelzavas, gan uz Nīcgales ielas. Rīgas Itas Kozakēvičas poļu vidusskola atrodas turpat pretī mājai, 100 m attālumā. 400 m attālumā ir vēl viena skola. Apkārtnē ir liels daudzums ar kafejnīcām visdažādākajām gaumēm. Šeit ir pieejamas ar vairums sabiedrisko pakalpojumu sniegšanas vietu. Netālu ir divi sporta klubi un daudz kas cits.

Ja meklējat lētu dzīvokli Rīgā, labā atrašanās vietā, tad šis ir 1 istabas dzīvoklis ir laba izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 1
Telpu platība 27.6 m²
Stāvs 5/5
Īpašuma ID DZ-36
23 000 €
25 000 €
833 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu