Ilūkstes iela 107, Rīga

Pārdod dzīvokli Rīgā, Purvciemā, Ilūkstes iela 107, korpuss - 1, 467. sērijas mājā.

467. sērijas mājām ir deviņi stāvi, un tās ir celtas no dzelzsbetona paneļiem. Māju fasādes var būt dekorētas ar krāsainām flīzēm vai apmestas ar akmens šķembām. Tajās ir lifts kā arī atkritumu vads. Mājās ir laba skaņas izolācija, un plašas ērtas trepju telpas, kā arī pārdomāts dzīvokļa plānojums. Dzīvokļus ir sarežģīti pārplānot.

Dzīvoklis atrodas mājas ceturtajā stāvā. Tas ir izvietots mājas vidus daļā. Mājai ir slēgta kāpņu telpa ar ārdurvju skaļruni (domofonu). Dzīvokļa logi iziet uz abām mājas pusēm. Vannas istaba ir nodalīta no WC.

Ļoti laba infrastruktūra – veikali, skolas, bērnudārzi – ir pa rokai. Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Mego” atrodas 400 m attālumā, “LIDL” ir  450 m attālumā, 1.6 km ir līdz tirdzniecības centram “Minska”, līdz kuram var nokļūt 5 -10 minūtēs gan ar privāto automašīnu, gan ar sabiedrisko transportu. Turpat ir pieejamas ar vairums sabiedrisko pakalpojumu sniegšanas vietas. Sabiedriskā transporta pieturas atrodas 200 m un 250 m attālumā no mājas. Rīgas Purvciema vidusskola ir 550 metru attālumā.

Dzīvoklim ir 2 caurlaides, lai atstātu auto pagalmā pie mājas bez maksas. 

Ja meklējat dzīvokli Rīgā, ērtā atrašanās vietā, tad šis 3 istabu dzīvoklis ir laba izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Iespējama maiņa uz 2 istabu šīs paša sērijas dzīvokli jebkurā rajonā, ar piemaksu.

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 59.8 m²
Stāvs 4/9
Īpašuma ID DZ-29
56 900 €
59 000 €
952 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu