Rostokas iela 52, Rīga

Pārdod dzīvokli Rīgā, Zolitūdē, 119. sērijas mājā.

Dzīvoklis sastāv no priekštelpas, 2 izolētām istabām, virtuves, nodalītas WC un vannas istabas un 2 iestiklotām lodžijām.

119.sērijas mājas ir populāras ar veiksmīgo plānojumu un plašajām telpām, kā arī iespēju veikt vērienīgu dzīvokļa pārbūvi, nebaidoties nojaukt starpsienas. Mājas plusi - ērts plānojums, plašas telpas un  iespējas pārbūvei. Mājā ir lifts un arī atkritumu vads.

Tā kā piedāvājumā esošais dzīvoklis nav stūra, tad nav jāuztraucas par siltumizolāciju. Dzīvoklī ir pakešu logi, nomainīti radiatori, visas istabas izolētas, divi iestikloti balkoni.  

2022. gadā visā mājā veikts remonts - nomainītas caurules stāvvados un renovēta ieeja.

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Mego” atrodas 350 m attālumā no mājas, LIDL – 650 m attālumā, līdz veikalam “Sky” – 1.6 km. Iepirkšanās centrs “IXO centrs” ir 700 m tālu. Pakalpojumu sniegšanas vietas, aptieka, doktorāts un cita infrastruktūra 5 minūšu gājiena attālumā no mājas.

Mājas apkārtnē ir vairākas skola un pirmsskolas izglītības iestādes. Volvo ledus halle 10 minūšu gājiena attālumā.

Līdz autobusa pieturai ir 250 m, Zolitūdes dzelzceļa stacija atrodas 400 m attālumā. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 4 pieturas, kuras vilciens veic 13 minūtēs un tas izmaksā 90 centus. Vilciens kursē vidēji 4 reizes stundā. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies.  

Māju apkalpo Rīgas Namu Pārvaldnieks, zeme ir īpašumā. Mājā ir klusi un mierīgi kaimiņi.  

Dzīvoklis tiek pārdots ar visām mēbelēm, kā arī tam nav parādu un apgrūtinājumu.  

Ja meklējat lētu dzīvokli Rīgā labā atrašanās vietā ar ērtu transporta pieejamību, tad šis 2 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Riga Brokers piedāvājumā vēl ir līdzīgi piedāvājumi šajā vietā.

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 58 m²
Stāvs 7/9
Īpašuma ID DZ-25
63 000 €
66 000 €
1 086 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu