Pārdod dzīvokli Rīgā, Valmieras ielā

Klients vēlas pārdot 4 istabu dzīvokli koka mājā, kas atrodas Rīgā, Valmieras ielā 22. 

Dzīvoklis ir stāvu mājas 2. stāvā. Logi iziet gan uz ielas, gan uz pagalma pusi. Dzīvoklis ir ļoti gaišs, kā arī diezgan plašs jo dzīvojamā istaba ir savienota ar virtuvi. Viesistaba ar virtuvi  ir  28.9m2, tad vannas istaba – 4 m2, un visbeidzot 3 guļamistabas. Istaba Nr. 1 ir pretī ieejas durvīm un ir 15m2, istaba Nr. 2 atrodas uzreiz pretī viesistabai – 14m2, un visbeidzot istaba Nr.3 ir 14m2 liela un arī ir pretī viesistabai, bet tai uzreiz blakus ir  vannas istaba. Logi ir koka un no ielas puses nav sadzirdami trokšņi. Viesistabas vienā pusē ir, papildus, neliela telpa kur ir izveidots tāds kā pieliekamais. Šo, papildus, vietu kā “pieliekamo” var pielietot dažādos veidos – vai nu kā saimniecisko lietu noliktavu vai arī izveidot par jebko atbilstoši nepieciešamībai. Jums ir iespēja šo dzīvokli uzlabot pēc saviem ieskatiem. Piemēram, vienu no 3 istabām var arī pārveidot par darbistabu vai arī viesistabu, un tās visas ir Jūsu iespējas un fantāzijas lidojums.

Kāpņu telpa ir slēdzama un ieeja ir no pagalma puses, tā ir sakopta un tajā bija veikts kosmētiskais remonts. Pagalmā ir iespēja novietot savu personisko automašīnu. 

Māju apsaimnieko Rīgas Namu Pārvaldnieks (RNP). Komunālie maksājumi variē atkarībā no sezonas, vidēji tie ir 110 EUR mēnesī, bet maksimums ir bijis 130 EUR mēnesī.

Infrastruktūra ir ļoti laba, sabiedriskā transporta pietura ir tieši blakus mājai. Matīsa un Valmieras ielas krustojumā, 3 minūšu gājiena attālumā, atrodas Mini Rimi veikals.

Dzīvoklis ir piemērots lielākai ģimenei. Lieliska iespēja tiem, kas vēlas izveidot mājīgu dzīvesvietu vai investēt nekustamajā īpašumā. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 76.4 m²
Stāvs 2/2
Īpašuma ID DZ-85
69 000 €
903 €/m²

Atbildīgais aģents

Liene Ereca

+371 2732 0424

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu